Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookie znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zamknij
28 lutego 2013 (09:08), dam, źródło: niebiescy.pl

Były trener GKS-u Jastrzębie w śpiączce

Były trener GKS-u Jastrzębie w śpiączce
fot. zaglebie.sosnowiec.pl

Jerzy Wyrobek, były trener GKS Jastrzębie walczy o życie w szpitalu. Po ciężkiej operacji zapadł w śpiączkę. Lekarze, jego stan zdrowia określają jako krytyczny.

63-letni trener związany był m.in. Ruchem Chorzów, Odrą Wodzisław, Zagłębiem Sosnowiec czy Pogonią Szczecin. Latem 2008 rozpoczął pracę z piłkarzami w Jastrzębiu. Udało mu się stworzyć silną drużynę. Jednak z uwagi na brak licencji, klub spadł do II ligi.

We wtorek w chorzowskim kościele odbyła się msza święta w intencji Jerzego Wyrobka.

Dodaj komentarz
Treść
Podpis
Zaloguj się przez Facebooka
Dodając komentarze akceptujesz regulamin. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. JastrzebieOnline.pl nie identyfikuje się z nimi w żaden sposób. Uwagi do redakcji należy przesyłać na kontakt@jastrzebieonline.pl
Brak avataraMikołaj
04.03.2013 13:03

Jastrzębie ; "nie przylizujcie sie "!!!. ...Jerzy Wyrobek był trenerem wielu Klubów minn.ostatnio ZAGŁĘBIA Sosnowiec ,wiec nie musicie być widoczni w Portalach "dzięki"J.Wyrobkowi. J.Wyrobek; WRÓĆ "DO ZDROWIA"JAK NAJSZYBCIEJ !.

Brak avataraGKSFan
28.02.2013 21:59

Panie Jerzy jesteśmy z panem,oby pan szybko powrócił do zdrowia.

Brak avataraarti
28.02.2013 11:02

Módlmy się i prośmy o zdrowie.