Zobacz co będzie się działo. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia

Piknik z hokejem, koncerty plenerowe, warsztaty czerpania z papieru. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Zobacz co będzie się działo. Zapowiedzi wydarzeń 11-17 sierpnia
JKH GKS Jastrzębie organizuje Piknik z Hokejem

CZWARTEK - 11 sierpnia

17.00 Wakacyjne Koncerty Muzyki Polskiej w Sołectwie Szeroka, wiata OSP. Kolejna wakacyjna oferta rodzinnego spędzenia czasu kulturalnie z wybitnymi utworami polskiej muzyki od klasyki po muzykę filmową. 8 letnich, nieodpłatnych, plenerowych koncertów na fortepian i skrzypce ze świetnymi muzykami Tomaszem Palą i Krzysztofem Czechem. Wszystko w lekkiej formie dostępnej dla każdego odbiorcy przeplatane krótkimi opowieściami i anegdotami z życia kompozytorów.


PIĄTEK - 12 sierpnia

16.00 - 19.00 Piknik... z hokejem! Miejsce pikniku: parking przed lodowiskiem Jastor. W programie Pikniku z Hokejem znajdują się spotkania z zawodnikami, którzy nikomu nie odmówią wspólnej fotki oraz... gry w unihokeja. To jednak nie wszystko, bowiem przed Jastorem umiejscowione zostaną trzy duże dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, a także punkt gastronomiczny (m.in. z niestarzejącą się watą cukrową) i stanowiska z zabawami animacyjnymi, o które zadba Explozja Tańca. Ponadto będziecie mogli wziąć udział w Eksplozji Kolorów, zagrać w cymbergaja czy podziwiać występy Explozji Tańca oraz pokazy strażackie przygotowane przez jastrzębską Straż Pożarną.


NIEDZIELA - 14 sierpnia

17.00 Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Wystąpi: ARTES ENSEMBLE - "Muzyczne podróże dookoła świata". Wstęp wolny.


ŚRODA - 17 sierpnia

16.00 - 18.00 PAPIEROWA HISTORIA – warsztaty czerpania papieru w Filii nr 2, Masnówka w Parku Zdrojowym. Będzie to okazja do zapoznania się z historią papiernictwa oraz idealny sposób na naukę poprzez twórczą zabawę.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].