Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
18 sierpnia 2017

Do poniedziałku można pomyśleć, na co wydać 300 tys. zł

Do poniedziałku można pomyśleć, na co wydać 300 tys. zł
fot. JastrzebieOnline.pl

Jeszcze tylko do poniedziałku urzędnicy czekają na propozycję inwestycji miejskiej, zgłoszoną przez jastrzębian. Pomysły można nadsyłać droga elektroniczną lub przynieść je do urzędu w wersji papierowej. O tym, która inwestycja zostanie wybrana zdecydują wyniki głosowania. 

Do Urzędu Miasta wpłynęło kilka ciekawych pomysłów dotyczących inwestycji miejskiej, jednak należy się uzbroić w cierpliwość, bo dopiero po upływie terminu ich składania, zostaną opublikowane. Głosowanie nad nimi odbędzie się za pomocą platformy konsultacyjnej oraz w tradycyjny sposób. Głos będzie można oddać w siedzibie magistratu.

Ideą konkursu jest takie zagospodarowanie przestrzeni miejskiej, aby była jak najbardziej przyjazna dla mieszkańców. Można więc uruchomić swoją wyobraźnie i pomyśleć, czego brakuje w Jastrzębiu. Trzeba jednak pamiętać, aby zmieścić się w kwocie 300 tys. zł. Pomysły mogą być różne. Ważne, aby były oryginalne i przyczyniły do ciekawego zagospodarowania Jastrzębia. Projekty mogą zgłaszać osoby indywidualne, stowarzyszenia, grupy znajomych. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tereny gotowe dla inwestora Tereny gotowe dla inwestora

JSW kupuje firmę za 204 mln zł JSW kupuje firmę za 204 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Gość31.08.2017 9:47

Nic tym ludziom nie pasuje może by tak rozdać im po 100+to będą zadowoleni. Tyle lat nic,a jak coś dla ludzi to nawet darmowej komunikacji nie chcą bo albo są przeciw albo się wstrzymują

Seweryn21.08.2017 7:31

Za 300 tysięcy zł nie może być nic ciekawego, które przyczyni się do zagospodarowania Jastrzębia. Bez uuruchomiania wyobraźni i bez myślenia można wyl;iczyć ponad tuzin braków w Mięscie. Należało myśleć przy planowaniu tej kwoty. Jest to zbędny i kosztowny wydatek.
Proszę przekazać t6e 300 tysięcy zł szkołom na pomoce naukowe,
wybudować WC lub kupić taczki, a te zostaną odpowiednią wykorzystane!

klient20.08.2017 16:50

200 tysięcy PLN wydała na 44. rowery na okres czterech miesięcy. Na koniec października br. nie ma rowerów ani kasy. Za te 300 tys PLN niech kupi z 10 taczek z przybraniem - na pewno się przydadzą!

lidl20.08.2017 15:10

Miasta nie stać na szastanie i marnowanie kasy. Więc pytania są zbędne. Burak lub cebula to określenia pasujące do ciebie i tego klanu!!!

Eh20.08.2017 13:50

Co z was za... Można sobei wymyslic na co wydac 300 tys a Wam zle. Jakby nie zapytała to byscie pisali "my bysmy lepsze pomysły wymyslili" albo "to mieszkancy mają decydowac". Tak źle i tak źle. No buractwo cebulactwo po prostul

lidl20.08.2017 12:53

Na premię dla sekretarza obecnego i poprzedniego, skarbnika i doradcy za przeprowadzone reorganizację urzędu i zróżnicowane stawki wynagrodzeń oraz jakową atmosferę wśród załogi. Pozostałośc dla wybrańców z mediów i pracowników za zasługi.

do Ola20.08.2017 12:15

Za dwa miesiące nie będzie ani rowerów ani tych 200 tysięcy złotych wydanych na ten 44. rowery. Poodobnie zmarnuje teraz te 300 tysięcy złotych. Przecież ona i jej zastępcy nie mają zielonego pojęcia o rządzeniu Miastem. Potrzeb jest tak dużo a ona wiecznie buja w obłokach i przestrzeni publicznej!!! Przy pomocy sekretarza i skarbnika miasta zrobiła wielką reorganizację urzędu i zatrudnili swojaków!!!

Pokaż wszystkie opinie (34)