Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
25 sierpnia 2017

Pseudokibice z zakazem wejścia na mecze i grzywną

Pseudokibice z zakazem wejścia na mecze i grzywną
fot. KMP Jastrzębie

Są już wyroki w sprawie dwóch pseudokibiców zatrzymanych po środowym meczu piłki nożnej. 19 i 28-latek przez dwa lata nie mają prawa wstępu na imprezy masowe. Ponadto, każdy z nich będzie musiał zapłacić grzywnę. Ze względu na fakt, iż przestępstwa miały związek z imprezą masową, rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym.

Do incydentu doszło w minioną środę, podczas odbywającego się meczu piłki nożnej pomiędzy KS GKS 1962 Jastrzębie SA, a GKS Bełchatów. W trakcie sportowej imprezy, znajdujący się pod wpływem alkoholu 19-latek wszedł na teren stadionu pod wpływem alkoholu, pomimo, iż pracownik służby porządkowej odmówił mu wstępu na teren obiektu i na żądanie ochrony agresywny jastrzębianin nie chciał opuścić terenu stadionu.

- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Decyzją sądu mieszkaniec naszego miasta musi uiścić grzywnę w wysokości 4 tysięcy złotych oraz przez najbliższe 2 lata obowiązuje go zakaz wstępu na imprezy masowe oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez polskie kluby sportowe nawet poza granicami kraju. Z kolei 28-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wtargnął na teren imprezy masowej nie okazując dokumentu tożsamości i unikając kontroli służby porządkowej. Mężczyzna został zlokalizowany na terenie stadionu dzięki monitoringowi i został zatrzymany przez jastrzębskich mundurowych. Postępowanie w sprawie kibica również odbyło się w trybie przyspieszonym, dlatego już dzisiaj zapadł wyrok w jego sprawie. Jastrzębianin musi uiścić grzywnę w wysokości tysiąca złotych oraz przez najbliższe 2 lata obowiązuje go zakaz wstępu na imprezy masowe – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijany "kibic" uderzył ochroniarza Pijany "kibic" uderzył ochroniarza

Zatrzymano pseudokibica z narkotykami Zatrzymano pseudokibica z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Angelus27.08.2017 14:15

Ważne że są wyniki, a jakieś straty muszą być

Pan z oaiedla26.08.2017 15:43

Ile razy na hokeju pijaki probowały wbić? Hahaha i co skończyło się tylko na malym mandacie a tu od razu pseudokibice śmieszne;) brawo za przedtawianie w złym swietle .

Do Smutny ...26.08.2017 10:34

A co mają do chuligaństwa pedofile? Pedofile będą mieć się dobrze, bo kościelni mają się dobrze.

Ja26.08.2017 10:27

Tego nie rozumie jak na jakis koncert ktoś chce się wbić za Free to nic nie ma ale na mecz to jest pseudokibicem i ma odrazu sprawe

Smutny pan z wąsem.26.08.2017 7:40

A pedofile mają się dobrze.
http://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/301259901-Sad-Najwyzszy-odpowiada-Ziobrze-ws-wyroku-o-pedofilu.html 

Jan26.08.2017 7:23

Do Bebok : człowieku wstajemy, pobudka , chlopie jaka milicja , moze sie ujawnisz, przedstawisz, jaki 9 latek, ty czytasz artykuły ze zrozumieniem, raczej nie ! Tylko jak by Ci sie krzywda działa to Policja pomóż, ćwo......... Jeden ! Pozdrawiam wszystkich kibiców !

BEBOK do do bebok25.08.2017 20:22

Strajk w JSW w 2015 straty ponad 300 mln.Sąd uznał za winnych związki zawodowe jako organizatora.Więc odpisz mi proszę czemu ich nie skasowano nie ukarano skoro złamali prawo?

Pokaż wszystkie opinie (17)