Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
19 września 2017

Dzisiaj strażnicy miejscy znakują rowery

Dzisiaj strażnicy miejscy znakują rowery
fot. pixabay

Może we wtorek pogoda okaże się łaskawa i będzie dało się spokojnie oznakować rowery? W każdym razie strażnicy miejscy czekają na was dzisiaj przed swoją siedzibą od godziny 9:00. 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby oznakować rower? Rzecz jasna trzeba mieć dwukołowca. Przydałby się też rachunek, że za niego zapłaciliśmy. Wtedy na pewno wiadomo, że nie został skradziony. Co w sytuacji, kiedy nie mamy takiego dokumentu?

- Wówczas właściciel roweru jest proszony o wypisanie specjalnego oświadczenia, że rower nabył legalnie i nie pochodzi z kradzieży. Po spełnieniu tego warunku można już przystępować do znakowania - mówi zastępca Komendanta Straży Miejskiej Andrzej Salamon.

Uwaga! Znakowanie jednego roweru, wraz z wypełnieniem stosownego oświadczenia, może trwać około 15 minut. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znakowanie rowerów odbędzie się w sobotę Znakowanie rowerów odbędzie się w sobotę

W sobotę możecie oznakować rowery W sobotę możecie oznakować rowery

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
...........19.09.2017 12:07

Seboca oznakować na zimę