Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 października 2017

Chciał ukraść czekoladki ze sklepu

Chciał ukraść czekoladki ze sklepu
fot. pixabay

20-letni jastrzębianin chciał ukraść ze sklepu 23 sztuki czekoladek. Jednak nie uszło to ochronie sklepu i mężczyzna został zatrzymany. Teraz odpowie za swój czyn. 

Do zdarzenia doszło w piątek, w jednym z jastrzębskich marketów. Ochrona sklepu wskazała policjantom 20-latka, który próbował przejść obok kasy, bez uiszczenia opłaty za towar.

- Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy mężczyźnie 23 sztuki czekoladek, których wartość oszacowano na prawie 100 złotych. Mężczyzna trafił do komendy, gdzie jeszcze tego samego dnia został przesłuchany. Jastrzębianin przyznał się do kradzieży. O dalszym losie 20-latka zdecyduje sąd. Miłośnikowi słodyczy grozi areszt bądź wysoka grzywna - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość03.10.2017 13:39

Jakieś drogie te czekoladki ,oczywiście nie popieram

Gość03.10.2017 13:11

I ktoś jeszcze jest przeciwko klarze śmierci?????

Gość03.10.2017 8:43

Smakosz.

dysydent03.10.2017 7:22

Za 23 czekoladki ''teraz odpowie za swój CZYN !!!!!! '' , tak jak by miał iść na szubienicę a rządzący teraz i poprzednicy, złodzieje w białych rękawiczkach i w białych koloratkach jak kradli tak kradną do tej pory w imię prawa z naszych podatków i nie tylko i nawet włos im z głowy nie spadł.

czekolada03.10.2017 7:14

100 zł to wykroczenie więc dostanie 50 zł grzywny.