Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
13 października 2017

"Demokracja jest zagrożona?" - spotkanie z prezydentem Komorowskim

"Demokracja jest zagrożona?" - spotkanie z prezydentem Komorowskim
fot. Klub Obywatelski Racibórz

Klub Obywatelski w Jastrzębiu-Zdroju organizuje spotkanie z byłym Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim. Każdy mieszkaniec Jastrzębie będzie miał więc okazję do bezpośredniego zadania pytań byłej głowie państwa. 

W środę, 18 października w restauracji Dąbrówka były Prezydent RP spotka się z mieszkańcami Jastrzębia-Zdroju. Tematem rozmowy będzie „Demokracja w Polsce - wyzwania współczesności" początek o godzinie 17:00.

- Praktyka obecnych rządów jest praktyką zagrażającą demokracji równolegle do tego mamy do czynienia z załamaniem się naturalnych ról ustroju państwa polskiego, bo jeżeli prezydent będący z mocy konstytucji strażnikiem konstytucji, sam uczestniczy w procederze jej łamania, to oznacza, że został złamany sam podstawowy fundament systemu demokratycznego. Jednak Polska demokracja się obroni, ale ma się, przed czym bronić - mówił w jednym z wywiadów Bronisław Komorowski.

Teraz jastrzębianie mają możliwość bezpośredniej rozmowy i zadania pytań byłemu prezydentowi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Pojedziemy pociągiem w góry, do Wisły? Pojedziemy pociągiem w góry, do Wisły?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (56)
do antyPiS16.10.2017 13:20

Sluchaj niedouczona dziecino, wsiokiem może być tylko osoba głosująca na takiego komedianta jak Komor. Ja akurat też nie jestem za PiSem, ale takiego prostaka jak Komor to Polska nie miała nigdy.

antyPis,16.10.2017 8:10

Czytając komentarze widac ze nasze miasto to zbieranina wsiokow , ktorzy mieszkajac tyle lat w miescie nadal mają mentalnosc ciemngo ludu ktorym mozna manipulowac, a ile jadu , nienawisci , zawzietosci.....szok, a koscioly w niedziele pelne

Mirella16.10.2017 7:28

Kończ waść Bronku,wstydu sobie oszczędź.

DO MAKAO15.10.2017 20:18

Płatnym pachołkom dziękujemy-ile dostajesz za jeden wpis , czy masz chociaż 2 zł ??

mysz15.10.2017 15:24

Widać po opiniach ,kto mieszka w Jastrzębiu Zdroju.Ludzie co wy tutaj wypisujecie.Dzisiaj przyznaje ,ze Pan Kurski miał rację.Większość to" ciemny lud" i ten ciemny zacofany lud mieszka w naszym mieście.Ciemny lud potrafi tylko ubliżać,ziajać,nienawiścią i brać czyli wyciągać łapę po wszystko co jest w zasięgu.Dziwię się redakcji ,ze takie komentarze wypuszcza na światło dzienne.Obrażają Panią Prezydentową(byłą) ,kpią z jej wyglądu to jest skandaliczne.Po prostu miasto chamów.

Prawdomowny15.10.2017 13:49

WSIowy pachołek.

makao15.10.2017 12:04

Słuchając Komorowskiego, odnosi się wrażenie że chłop nie skończył nawet podstawówki, nie mówiąc o inteligencji, którą ma na poziomie muszki owocówki.

Pokaż wszystkie opinie (56)