Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
23 października 2017

Narkotyki w więzieniu. Skazany ukrył je w spodenkach

Narkotyki w więzieniu. Skazany ukrył je w spodenkach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

3 lata więzienia grożą osadzonemu, odbywającemu karę pozbawienia wolności w jastrzębskim zakładzie karnym, za posiadanie narkotyków. Podczas kontroli osobistej okazało się, że marihuana była ukryta w spodenkach. 

W czwartek około godziny 15:30 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała informację o tym, że funkcjonariusz Zakładu Karnego w Szerokiej znalazł przy jednym z więźniów narkotyki.

- Policjanci zabezpieczyli woreczek z suszem. Za posiadanie substancji zabronionych, więźniowi grożą dodatkowe 3 lata pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej poturbował ekspedientkę w sklepie Złodziej poturbował ekspedientkę w sklepie

Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do józwa23.10.2017 11:20

W czym ty widzisz jakąś specjalną sensację. Przestań ćpać, bo to widać. I w dodatku wiadomo kim jesteś. Masz szansę dołączyć do tego "bohatera" z suszem w majtkach.

józwa23.10.2017 10:19

Też mi nowość , afera tak jak by znaleźli w więzieniu ze 3 kilogramy kokainy.