Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
23 października 2017

Narkotyki w więzieniu. Skazany ukrył je w spodenkach

Narkotyki w więzieniu. Skazany ukrył je w spodenkach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

3 lata więzienia grożą osadzonemu, odbywającemu karę pozbawienia wolności w jastrzębskim zakładzie karnym, za posiadanie narkotyków. Podczas kontroli osobistej okazało się, że marihuana była ukryta w spodenkach. 

W czwartek około godziny 15:30 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała informację o tym, że funkcjonariusz Zakładu Karnego w Szerokiej znalazł przy jednym z więźniów narkotyki.

- Policjanci zabezpieczyli woreczek z suszem. Za posiadanie substancji zabronionych, więźniowi grożą dodatkowe 3 lata pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zatrzymano handlarza  dopalaczami niosącymi śmierć Zatrzymano handlarza dopalaczami niosącymi śmierć

Policjanci kręcą na rowerach Policjanci kręcą na rowerach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do józwa23.10.2017 11:20

W czym ty widzisz jakąś specjalną sensację. Przestań ćpać, bo to widać. I w dodatku wiadomo kim jesteś. Masz szansę dołączyć do tego "bohatera" z suszem w majtkach.

józwa23.10.2017 10:19

Też mi nowość , afera tak jak by znaleźli w więzieniu ze 3 kilogramy kokainy.