Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
25 października 2017

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy uhonorowany

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy uhonorowany
fot. UM Jastrzębie

Andrzej Koba, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, został honorowym reprezentantem w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Dostrzeżono jego zaangażowanie w kształcenie zawodowe oraz współpracę na rzecz regionalnego rynku pracy. 

Jastrzębski Urząd Pracy już trzeci rok z rzędu współtworzył jeden z paneli Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Panel dotyczący rynku pracy pt. „Praca 4.0, czyli wyzwania stawiane rynkowi pracy” odbył się w drugim dniu kongresu tj. 19 października. Zaproszeni eksperci omawiali kwestie dotyczące obecnych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami, ale również i możliwości jakie czekają na firmy chcące skorzystać ze wsparcia w ramach środków finansowych zarówno krajowych jak i unijnych. Poruszono również kwestię zmian koniecznych do wprowadzenia w ustawodawstwie, celem dostosowania obecnej oferty do potrzeb zgłaszanych przez reprezentantów strony, zarówno popytowej jak i podażowej, rynku pracy.

Dyrektor Koba odebrał  tytuł Honorowego Członka Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wręczenie odbyło się w dniu inauguracji VII Europejskiego Kongresu MŚP, który uświetnił koncert Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Panel zakończył się wyróżnieniem kilku śląskich firm w dwóch kategoriach: „Najlepszy debiut w biznesie” oraz „5 lat po debiucie”, w ramach konkursu dla osób, które założyły działalność gospodarczą ze środków urzędu pracy. Wyróżnienia wręczał gość specjalny, którym był minister Stanisław Szwed.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
iga25.10.2017 16:52

śmiechu warte !

gosc 25.10.2017 11:20

heehh mocne, niech mocz bedzie z wami PUP

Gość25.10.2017 10:20

To juz po raz drugi.
Pierwszy raz kilka miesiecy temu, gdy urzedniczka zostala zostala oblana moczem.

Gość25.10.2017 9:29

To jest groteska jakas