Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
25 października 2017

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy uhonorowany

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy uhonorowany
fot. UM Jastrzębie

Andrzej Koba, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, został honorowym reprezentantem w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Dostrzeżono jego zaangażowanie w kształcenie zawodowe oraz współpracę na rzecz regionalnego rynku pracy. 

Jastrzębski Urząd Pracy już trzeci rok z rzędu współtworzył jeden z paneli Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Panel dotyczący rynku pracy pt. „Praca 4.0, czyli wyzwania stawiane rynkowi pracy” odbył się w drugim dniu kongresu tj. 19 października. Zaproszeni eksperci omawiali kwestie dotyczące obecnych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami, ale również i możliwości jakie czekają na firmy chcące skorzystać ze wsparcia w ramach środków finansowych zarówno krajowych jak i unijnych. Poruszono również kwestię zmian koniecznych do wprowadzenia w ustawodawstwie, celem dostosowania obecnej oferty do potrzeb zgłaszanych przez reprezentantów strony, zarówno popytowej jak i podażowej, rynku pracy.

Dyrektor Koba odebrał  tytuł Honorowego Członka Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wręczenie odbyło się w dniu inauguracji VII Europejskiego Kongresu MŚP, który uświetnił koncert Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Panel zakończył się wyróżnieniem kilku śląskich firm w dwóch kategoriach: „Najlepszy debiut w biznesie” oraz „5 lat po debiucie”, w ramach konkursu dla osób, które założyły działalność gospodarczą ze środków urzędu pracy. Wyróżnienia wręczał gość specjalny, którym był minister Stanisław Szwed.

Polub i udostępnij
Czytaj też

20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes 20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
iga25.10.2017 16:52

śmiechu warte !

gosc 25.10.2017 11:20

heehh mocne, niech mocz bedzie z wami PUP

Gość25.10.2017 10:20

To juz po raz drugi.
Pierwszy raz kilka miesiecy temu, gdy urzedniczka zostala zostala oblana moczem.

Gość25.10.2017 9:29

To jest groteska jakas