Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
30 października 2017

Kto napadł tę kobietę? Nieznany osobnik czy mąż?

Kto napadł tę kobietę? Nieznany osobnik czy mąż?
fot. pixabay

W sobotę około godziny 22:30 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zadzwonili przechodnie zgłaszając, że widzieli napad na kobietę. 

Na miejsce zdarzenie, czyli ulicę Malchera (osiedle Zofiówka) przybył policyjny patrol. Kobieta poinformowała, że została pobita przez nieznanego mężczyznę.  Nie potrafiła podać jego rysopisu ze względu na to, że znajdowała się w mniej oświetlonej części osiedla. Poszkodowana miała na twarzy widoczne rozcięcia na czole. Znajdujący się w okolicy świadkowie zdarzenia stwierdzili, że rysopis agresora odpowiada wyglądowi męża kobiety. Ta jednak zaprzeczyła jakoby została pobita przez męża.

- Wezwane na miejsce ratownictwo medyczne odwiozło poszkodowaną  do szpitala.  Policjanci poinformowali kobietę o dalszym toku postępowania - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Smolka30.10.2017 21:13

Huragan Grześ po 0,7

Dedektyw 30.10.2017 21:06

Zaś banan grasuje

seboc30.10.2017 19:50

A może to był huragan grześ?

Absolwent30.10.2017 19:24

To osiedle zwane przez nie których "wyspą" to piękne miejsce, wychowałem się tam a takie zdarzenia należą do bardzo żadkich .
I dał bym wszystko by znów wrócić w to miejsce.

hg30.10.2017 17:23

Za pewne kobieta z zofiówki z mężem pochodzącym z Gagarina z tamtad pochodzi cała patologia jastrzebska

Źle30.10.2017 14:52

Coraz gorzej jest ze stanem umysłowym mieszkańców. Coraz więcej agresji, chamstwa, bezczelności. Musimy gonić tych, którzy postępują źle. Nawet partyjniak Łukasz Kasza puszący się na bilbordach sugeruje i namawia, że tylko on jest czegoś wart. Choć nie jest!

tako30.10.2017 10:19

A ja tam chciałabym mieszkac

Pokaż wszystkie opinie (10)