Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 grudnia 2017

Złamał nos partnerowi swojej byłej konkubiny

Złamał nos partnerowi swojej byłej konkubiny
fot. KMP Jastrzębie

Za uszkodzenie ciała, naruszenie miru domowego oraz zniszczenie drzwi w mieszkaniu odpowie 29-latek, który został zatrzymany przez jastrzębskich policjantów. Mężczyzna siłą wtargnął do mieszkania partnera byłej konkubiny, złamał nos 34-latkowi i nie chciał opuścić mieszkania. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, tuż po godzinie 21.00. Zameldowany w Gorzycach 29-latek przyjechał do Jastrzębia odwiedzić swoją byłą konkubinę. Pomimo to, że kobieta nie chciała się z nim widzieć mężczyzna postanowił siłą wejść do mieszkania jej obecnego partnera. Mężczyzna najpierw wyważył drzwi wejściowe do jednego z mieszkań przy ulicy Słonecznej, a następnie kilkukrotnie uderzył w pięścią w głowę 34-latka. Poszkodowany jastrzębianin natychmiast wezwał na miejsce policyjny patrol, który już po chwili pojawił się na miejscu interwencji. Poturbowany mężczyzna ze złamaniem nosa oraz ogólnymi stłuczeniami trafił do szpitala. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Lol15.12.2017 12:44

Ale jazda

Gosc15.12.2017 12:36

Tak na pewno przyjechał odwiedzić byłą konkubine... Nie chciała z nim rozmawiać to wywazyl drzwi i pobił obecnego konkubenta? I to wszystko bo nie chciała z nim rozmawiać? Przecież to się kupy nie trzyma...

seboc14.12.2017 22:14

Konkubina poznała konkubenta który połamał konkubentowi nos przez którego będzie ciągnąc (o ile już nie ciągnie) za Moje , twoje , nasze 500+ !!

seboc14.12.2017 21:38

To była na pewno ostatnia "Jastrzębska" Dziewica............

Zonaty 14.12.2017 17:08

Chętnie się zaopiekuję taka nękają niewiasta.

Sasiad14.12.2017 12:37

Sytuacja trwała 1 minutę. Policja przypadkiem była na miejscu i to drogówka... Dzień prędzej w tym mieszkaniu była nocna awantura. Widocznie były konkubent przyjechal wymierzyć sprawiedliwość...

do Radio Teheran14.12.2017 10:41

Napisałeś thebilu że miasto dziczeje, ale przecież 29 letni sprawca-napastnik jest mieszkańcem Gorzyc, a Gorzyce to nie jest miasto. Ty masz w ogóle coś pod beretem oprócz włosów?

Pokaż wszystkie opinie (13)