Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°13°
Antończyk
13 grudnia 2017

Złamał nos partnerowi swojej byłej konkubiny

Złamał nos partnerowi swojej byłej konkubiny
fot. KMP Jastrzębie

Za uszkodzenie ciała, naruszenie miru domowego oraz zniszczenie drzwi w mieszkaniu odpowie 29-latek, który został zatrzymany przez jastrzębskich policjantów. Mężczyzna siłą wtargnął do mieszkania partnera byłej konkubiny, złamał nos 34-latkowi i nie chciał opuścić mieszkania. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, tuż po godzinie 21.00. Zameldowany w Gorzycach 29-latek przyjechał do Jastrzębia odwiedzić swoją byłą konkubinę. Pomimo to, że kobieta nie chciała się z nim widzieć mężczyzna postanowił siłą wejść do mieszkania jej obecnego partnera. Mężczyzna najpierw wyważył drzwi wejściowe do jednego z mieszkań przy ulicy Słonecznej, a następnie kilkukrotnie uderzył w pięścią w głowę 34-latka. Poszkodowany jastrzębianin natychmiast wezwał na miejsce policyjny patrol, który już po chwili pojawił się na miejscu interwencji. Poturbowany mężczyzna ze złamaniem nosa oraz ogólnymi stłuczeniami trafił do szpitala. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Lol15.12.2017 12:44

Ale jazda

Gosc15.12.2017 12:36

Tak na pewno przyjechał odwiedzić byłą konkubine... Nie chciała z nim rozmawiać to wywazyl drzwi i pobił obecnego konkubenta? I to wszystko bo nie chciała z nim rozmawiać? Przecież to się kupy nie trzyma...

seboc14.12.2017 22:14

Konkubina poznała konkubenta który połamał konkubentowi nos przez którego będzie ciągnąc (o ile już nie ciągnie) za Moje , twoje , nasze 500+ !!

seboc14.12.2017 21:38

To była na pewno ostatnia "Jastrzębska" Dziewica............

Zonaty 14.12.2017 17:08

Chętnie się zaopiekuję taka nękają niewiasta.

Sasiad14.12.2017 12:37

Sytuacja trwała 1 minutę. Policja przypadkiem była na miejscu i to drogówka... Dzień prędzej w tym mieszkaniu była nocna awantura. Widocznie były konkubent przyjechal wymierzyć sprawiedliwość...

do Radio Teheran14.12.2017 10:41

Napisałeś thebilu że miasto dziczeje, ale przecież 29 letni sprawca-napastnik jest mieszkańcem Gorzyc, a Gorzyce to nie jest miasto. Ty masz w ogóle coś pod beretem oprócz włosów?

Pokaż wszystkie opinie (13)