Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 grudnia 2017

Pijany kierowca wpadł w ręce strażnika więziennego

Pijany kierowca wpadł w ręce strażnika więziennego
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Ponad 2 promile miał w organizmie kierowca, którego zatrzymała jastrzębska drogówka. Nieodpowiedzialny 37-latek wpadł w ręce mundurowych dzięki reakcji strażnika więziennego. 

W czwartek wieczorem oficer dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał telefoniczną informację o kierowcy samochodu marki Mazda 323, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. Zgłaszającym okazał się strażnik więzienny, który wracał do domu po zakończonej służbie.

- Funkcjonariusz zauważył jak kierowca mazdy wjechał do rowu i uderzył w płot. Kiedy strażnik wzywał policyjny patrol, kierujący wyszedł z pojazdu i zaczął uciekać. Pracownik służby więziennej podjął za nim pieszy pościg i w efekcie ujął go na w rejonie szkoły na ulicy Tysiąclecia. Podejrzenia zgłaszającego okazały się słuszne. Badanie alkomatem wykazało w organizmie jastrzębianina ponad 2 promile. Mundurowi zatrzymali mieszkańca Jastrzębia w policyjnym areszcie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd - informuje Bogusława Dudek z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Zombi25.12.2017 15:25

Mydełko fa sialalala mlody i piekny. Kupe roboty w celi bedzie mial przy takim bochaterze

Hug24.12.2017 18:43

Bardzo dobrze!! Trzeba likwidować alkocpunow że społeczeństwa!!!

Do gosc23.12.2017 23:50

Konfident bo nic się nie stalo..a jak by zabił kogoś z Twoich bliskich?

Neonazi23.12.2017 7:28

A klawisza... no powinno mu być wstyd, za donosicielstwo na biednych obywateli.

Neonazi23.12.2017 7:25

Wielkie mi mecyje, trochu sobie chłop wypił i pojechał po bandzie zaraz wielką afera. Ryle na metanie jadą i nikt ich nie ściga.

Prawdomowny22.12.2017 23:41

Na wiele drobnych grzeszkow moznaby przymknac oko ale jadza po alko powinna byc zdecydowanie bardziej dotkliwa. Postawa zglaszajacego godna nasladowania. Szacunek.

smolka22.12.2017 22:21

Dawno nikt w jastrzębiu się nie powiesił w lesie kyndra czyżby spokój nastał ?

Pokaż wszystkie opinie (15)