Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 grudnia 2017

Uwaga! Trudne warunki drogowe

Uwaga! Trudne warunki drogowe
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W nocy z czwartku na piątek spadł śnieg. Trudno powiedzieć, że zima zaskoczyła, bo to przecież koniec grudnia. Kierowcy muszą jednak wziąć pod uwagę to, że drogi są śliskie, zalega na nich błoto pośniegowe. 

Ci, którzy dzisiaj rano chcą skorzystać z samochodu muszą wiedzieć, że warunki na jezdniach nie są najlepsze. Drogi są śliskie, zalega na nich błoto pośniegowe. Policja wielokrotnie przypominała, że w takich sytuacjach należy dostosować prędkość jazdy do warunków, jakie panują na drogach. Manewry wyprzedzania, wchodzenia w zakręt czy hamowania nie mogą być wykonywane gwałtownie. Kierowcy powinni przewidywać sytuacje na drodze, tak aby nie stać się zagrożeniem dla siebie i innych użytkowników dróg. Pieszym zaleca się noszenie odblasków. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pszczyńska nadal nieprzejezdna. Trwają prace Pszczyńska nadal nieprzejezdna. Trwają prace

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kierowca29.12.2017 10:27

Rzeczywiście trudne. Ślisko. A już minęły mnie dwa matoły do których nie dotarło, że mogą sobie zrobić kuku i ich pięknych złomach ze znaczkiem BMW i Audi. Jeśli sami się rozbiją to .... z nimi. Ale jeśli wpadną na kogoś to co wtedy? Powiedzą przepraszam o natychmiast pomogą w powrocie do stanu z przed nieszczęścia?