Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 kwietnia 2018

Kiedy remont wiaduktu na al. Piłsudskiego?

Kiedy remont wiaduktu na al. Piłsudskiego?
fot. kb /jastrzebieonline

W lecie w ubiegłym roku wprowadzono ograniczenia z korzystania z wiaduktu dla pojazdów powyżej 10 ton.  Jest to newralgiczne miejsce w Jastrzębiu - jedna z głównych dróg.

Mieszkańcy zastanawiają się, co dalej z wiaduktem znajdującym się przy al. Piłsudskiego. Nie mogą korzystać z niego pojazdy powyżej 10 ton. Kiedy rozpocznie się remont?

- Obecnie jest wykonywany projekt wiaduktu. Dokumentacja ma być gotowa w połowie przyszłego roku. Dopiero na jej podstawie będzie można ogłosić przetarg na modernizacje obiektu - mówi Katarzyna Wołczańska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Jastrzębski magistrat zapewnia, że korzystanie z wiaduktu przez pojazdy nie wiąże się z zagrożeniem dla ich pasażerów, o ile kierowcy będą stosować się do znaków drogowych, mówiących o pewnych ograniczeniach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Uległy25.04.2018 14:50

Uspokójcie się.

inzynier BOLEK08.04.2018 14:05

Miasto PlatfOrmersko lemingowe nie potrafi nawet wyremontować najważniejszego wiaduktu w mieście ha ha ! Porażka Pani prezydent,porażka ! Na Jesień odchodzimy,a w zamian zostawimy mieszkańcom jeden wielki armagedon !

Gość08.04.2018 11:19

Ja nie mam głowy zatrutej metanem bo z metanem nie mam nic wspólnego a wychodzi na to że piszesz to z własnego doświadczenia po sobie więc wywietrz swój mózg.

Michal08.04.2018 10:17

Parafrazując Uderz w stół a górnik się odezwie. Górnik jednak, to stan umysłu.

Arek08.04.2018 9:05

Gosc. A co ma wspólnego podatek że szkodami ? Czasem warto przewietrzyć głowę od metanu. Podatek jest danina i każda firma go płaci rylownia tu nie jest rzadnym wyjątkiem. Natomiast każdy, kto wyrządza szkodę ma ją usunąć tak, aby przywrócić do stanu przedszkodowego

Mikuś08.04.2018 7:25

Oj Michał takich jak ty to do Bytomia trzeba przesiedlić tam tacy inteligentni się odnajdą

Mikuś08.04.2018 7:19

Haha Gdyby nie rylownia to nie miałbyś co jeść ????

Pokaż wszystkie opinie (23)