Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
6 kwietnia 2018

Kiedy remont wiaduktu na al. Piłsudskiego?

Kiedy remont wiaduktu na al. Piłsudskiego?
fot. kb /jastrzebieonline

W lecie w ubiegłym roku wprowadzono ograniczenia z korzystania z wiaduktu dla pojazdów powyżej 10 ton.  Jest to newralgiczne miejsce w Jastrzębiu - jedna z głównych dróg.

Mieszkańcy zastanawiają się, co dalej z wiaduktem znajdującym się przy al. Piłsudskiego. Nie mogą korzystać z niego pojazdy powyżej 10 ton. Kiedy rozpocznie się remont?

- Obecnie jest wykonywany projekt wiaduktu. Dokumentacja ma być gotowa w połowie przyszłego roku. Dopiero na jej podstawie będzie można ogłosić przetarg na modernizacje obiektu - mówi Katarzyna Wołczańska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Jastrzębski magistrat zapewnia, że korzystanie z wiaduktu przez pojazdy nie wiąże się z zagrożeniem dla ich pasażerów, o ile kierowcy będą stosować się do znaków drogowych, mówiących o pewnych ograniczeniach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Pod wiaduktem będzie bezpieczniej Pod wiaduktem będzie bezpieczniej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Uległy25.04.2018 14:50

Uspokójcie się.

inzynier BOLEK08.04.2018 14:05

Miasto PlatfOrmersko lemingowe nie potrafi nawet wyremontować najważniejszego wiaduktu w mieście ha ha ! Porażka Pani prezydent,porażka ! Na Jesień odchodzimy,a w zamian zostawimy mieszkańcom jeden wielki armagedon !

Gość08.04.2018 11:19

Ja nie mam głowy zatrutej metanem bo z metanem nie mam nic wspólnego a wychodzi na to że piszesz to z własnego doświadczenia po sobie więc wywietrz swój mózg.

Michal08.04.2018 10:17

Parafrazując Uderz w stół a górnik się odezwie. Górnik jednak, to stan umysłu.

Arek08.04.2018 9:05

Gosc. A co ma wspólnego podatek że szkodami ? Czasem warto przewietrzyć głowę od metanu. Podatek jest danina i każda firma go płaci rylownia tu nie jest rzadnym wyjątkiem. Natomiast każdy, kto wyrządza szkodę ma ją usunąć tak, aby przywrócić do stanu przedszkodowego

Mikuś08.04.2018 7:25

Oj Michał takich jak ty to do Bytomia trzeba przesiedlić tam tacy inteligentni się odnajdą

Mikuś08.04.2018 7:19

Haha Gdyby nie rylownia to nie miałbyś co jeść ????

Pokaż wszystkie opinie (23)