Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 kwietnia 2018

Czym zajmuje się pełnomocnik do spraw przedsiębiorczości?

Czym zajmuje się pełnomocnik do spraw przedsiębiorczości?
fot. kb /jastrzebieonline

W styczniu br. w jastrzębskim magistracie utworzono nowe stanowisko urzędnicze - Pełnomocnika prezydenta Miasta ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości. W wyniku konkursu została nim Izabela Grela.

Radny Andrzej Matusiak (PiS) zwrócił się w interpelacji do prezydenta miasta o informację na temat zadań, jakimi zajmuje się pełnomocnik prezydenta do spraw gospodarczych. Zastępca prezydenta miasta Roman Foksowicz udzielił odpowiedzi na to pytanie.

- Od 12 lutego do 22 marca pełnomocnik zajmowała się przygotowaniem we współpracy z właściwym wydziałem strony internetowej, dotyczącej gospodarki i rozwoju przedsiębiorczości, przygotowaniem i organizowaniem spotkania Rady Biznesu, analizą potrzeb inwestorów, bieżącą aktualizacją ofert inwestycyjnych miasta, nawiązaniem współpracy z prywatnymi właścicielami gruntów, a także organizacją kampanii reklamowej wraz z Cechem Rzemiosł Różnych oraz doradcami zawodowymi - wylicza zastępca prezydenta.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwają prace nad parkiem przemysłowym Dębina Trwają prace nad parkiem przemysłowym Dębina

"Lokal na start" dla przedsiębiorców. Tylko za 1 zł "Lokal na start" dla przedsiębiorców. Tylko za 1 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Radio Teheran26.04.2018 9:27

@SWD

Pani zawiesila swoja dzialalnosc sporo czasu przed rozpoczeciem pracy w UM.
Nie pociskaj ciemnoty.

SWD25.04.2018 21:13

Ta pani zarabiała sporo kasy mając własny biznes, więc nie o pieniądze tu chodzi. Nie wszyscy na kasę lecą. Poszła do SJZ, bo tam chce się rozwijać, bo głupota opozycji ją doprowadza do szału.

Edek25.04.2018 6:55

Czym? - niczym.

gość24.04.2018 23:05

Ona działa i długo myśli niczym sekretarze miasta.

Radio Teheran24.04.2018 21:44

@do komentujących
"Przecież takie rzeczy załatwia się miesiącami jeśli nie latami."

Przez 2 miesiace nie udalo sie tej pani doprowadzic do aktualizacji strony internetowej miasta.
Jesli wydaje ci sie to normalne, powinienes udac sie do lekarza.
Podobnie jest z calym szeregiem zjawisk (np. remontow) kierowanych z UM. Sprawy ciagna sie latami. Po kilku latach remontu Mazowieckiej, jeszcze przed zakonczeniem remontu, trzeba juz odwodnienie naprawiac.

do komentujących24.04.2018 19:51

Kobieta jest chyba drugi miesiąc na tym stanowisku a wy już chcecie wielkich inwestorów? Ludzie na prawdę jesteście tak mało inteligentni? Przecież takie rzeczy załatwia się miesiącami jeśli nie latami. A co do inwestora w Wodzisławiu to niestety nikt nie pisze o jednej najważniejszej rzeczy. Inwestor szukał konkretnego terenu a takiego akurat miasto nie posiadało. Wodzisław posiadał, dlatego tam poszedł inwestor. Az ludzkie pojęcie przechodzi jak mała wiedza jest u tych komentujących którzy udają że się na czymś znają.

Ekspert24.04.2018 18:45

Jak czym? Coś tam se dłubie, efektu z tego nie ma a przelew co miesiąc jest :-)

Pokaż wszystkie opinie (22)