Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
7 maja 2018

Dzisiaj msza w intencji zmarłych i zaginionych górników

Dzisiaj msza w intencji zmarłych i zaginionych górników
fot. Kibice GKS 1962 Jastrzębie

Sobotnia tragedia na kopalni Zofiówka poruszyła kibiców GKS 1962 Jastrzębie, których duża część pracuje w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Kibice zapraszają na mszę w intencji zmarłych górników oraz za odnalezienie poszukiwanych.

W poniedziałek, o godzinie 19:30 w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego (obok Urzędu Miasta) odbędzie się msza w intencji zmarłych górników oraz o odnalezienie uwięzionych pod ziemią.

- Pod ziemią, jednym z trzech zasypanych, jest nasz kolega z sektora Łukasz. Zapraszamy wszystkich, aby pomodlić się także za jego odnalezienie - apelują kibice GieKSy.

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon, zapewnia, że dopóki jest nadzieja ratownicy będą walczyć o zaginionych górników. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska Spółka Węglowa zawyża wynagrodzenia Jastrzębska Spółka Węglowa zawyża wynagrodzenia

JSW: Monitorować efektywność produkcji JSW: Monitorować efektywność produkcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
patriota08.05.2018 9:08

Kościól to instytucja, więc musi się z czegoś utrzymywać. Pokażcie mi taką instutucję, która nie potrzebuje pieniędzy aby pracować. Nawet te charytatywne muszą mieć środki. Ale do koscioła możesz przyjść nawet bez grosza.

Gość08.05.2018 8:28

Patriota, ale dlaczego modlitwa musi być płatna ? Dlaczego abp Sworc nie modlił się za górników codziennie, tylko dopiero po katastrofie? Przyjechał bo jest szansa, że pogrzeby będą państwowe, a to oznacza sporą kasę.

patriota08.05.2018 6:20

Tylko modlitwa może pomóc zmarłym. Kazdy z nas bedzie musiał stanąć przed Stwórcą. Pamiętaj o tym zanim napiszesz jakiś paszkwil. Odpowiesz za każde słowo i czyn.

Do czarni07.05.2018 21:05

I po co ta agresja?Normalny jesteś???

Czarni07.05.2018 19:59

I czarne nieroby chcą zarobić na tragedi górników !Msza tutaj nie pomoże

Olaf07.05.2018 16:51

Akcje w górę.