Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 maja 2018

Dzisiaj msza w intencji zmarłych i zaginionych górników

Dzisiaj msza w intencji zmarłych i zaginionych górników
fot. Kibice GKS 1962 Jastrzębie

Sobotnia tragedia na kopalni Zofiówka poruszyła kibiców GKS 1962 Jastrzębie, których duża część pracuje w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Kibice zapraszają na mszę w intencji zmarłych górników oraz za odnalezienie poszukiwanych.

W poniedziałek, o godzinie 19:30 w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego (obok Urzędu Miasta) odbędzie się msza w intencji zmarłych górników oraz o odnalezienie uwięzionych pod ziemią.

- Pod ziemią, jednym z trzech zasypanych, jest nasz kolega z sektora Łukasz. Zapraszamy wszystkich, aby pomodlić się także za jego odnalezienie - apelują kibice GieKSy.

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon, zapewnia, że dopóki jest nadzieja ratownicy będą walczyć o zaginionych górników. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
patriota08.05.2018 9:08

Kościól to instytucja, więc musi się z czegoś utrzymywać. Pokażcie mi taką instutucję, która nie potrzebuje pieniędzy aby pracować. Nawet te charytatywne muszą mieć środki. Ale do koscioła możesz przyjść nawet bez grosza.

Gość08.05.2018 8:28

Patriota, ale dlaczego modlitwa musi być płatna ? Dlaczego abp Sworc nie modlił się za górników codziennie, tylko dopiero po katastrofie? Przyjechał bo jest szansa, że pogrzeby będą państwowe, a to oznacza sporą kasę.

patriota08.05.2018 6:20

Tylko modlitwa może pomóc zmarłym. Kazdy z nas bedzie musiał stanąć przed Stwórcą. Pamiętaj o tym zanim napiszesz jakiś paszkwil. Odpowiesz za każde słowo i czyn.

Do czarni07.05.2018 21:05

I po co ta agresja?Normalny jesteś???

Czarni07.05.2018 19:59

I czarne nieroby chcą zarobić na tragedi górników !Msza tutaj nie pomoże

Olaf07.05.2018 16:51

Akcje w górę.