Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
24 maja 2018

Groził kobiecie, że ją zabije

Groził kobiecie, że ją zabije
fot. Policja.pl

Mężczyzna skradł w jednym z jastrzębskich marketów alkohol o wartości 200 złotych. Następnie w czasie ucieczki groził śmiercią ekspedientce, która usiłowała go ująć i odzyskać skradzione mienie. Grozi mu 10 lat więzienia.

We wtorek rano, w rejonie ulicy Gagarina, policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń jastrzębskiej komendy zauważyli mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą oraz liczne kradzieże na terenie Jastrzębia i Żor. Najczęstszym łupem 19-latka był alkohol oraz artykuły spożywcze.

- Stróże prawa zebrali materiał dowodowy oraz przejrzeli monitoring sklepów, gdzie zgłoszono kradzieże. Podczas ostatniego przestępstwa, jakiego dopuścił się mieszkaniec Jastrzębia, skradł on alkohol i zagroził śmiercią pracownicy sklepu. Kiedy kobieta usiłowała go ująć i odzyskać skradzione mienie, złodziej zagroził, że "zabije ją kosą" – informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 O dalszym losie 19-latka zadecyduje teraz prokurator.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Włamał się do myjni samochodowej Włamał się do myjni samochodowej

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Politolog24.05.2018 15:54

Kilka lat robót karnych było by jak najbardziej adekwatne.

Seboc24.05.2018 9:37

Gagarina hahahahahha

Prawdomowny24.05.2018 8:21

Gagarina. Cóż za zbieg okoliczności.

Radio Teheran24.05.2018 7:51

Miasto dziczeje