Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 maja 2018

Groził kobiecie, że ją zabije

Groził kobiecie, że ją zabije
fot. Policja.pl

Mężczyzna skradł w jednym z jastrzębskich marketów alkohol o wartości 200 złotych. Następnie w czasie ucieczki groził śmiercią ekspedientce, która usiłowała go ująć i odzyskać skradzione mienie. Grozi mu 10 lat więzienia.

We wtorek rano, w rejonie ulicy Gagarina, policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń jastrzębskiej komendy zauważyli mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą oraz liczne kradzieże na terenie Jastrzębia i Żor. Najczęstszym łupem 19-latka był alkohol oraz artykuły spożywcze.

- Stróże prawa zebrali materiał dowodowy oraz przejrzeli monitoring sklepów, gdzie zgłoszono kradzieże. Podczas ostatniego przestępstwa, jakiego dopuścił się mieszkaniec Jastrzębia, skradł on alkohol i zagroził śmiercią pracownicy sklepu. Kiedy kobieta usiłowała go ująć i odzyskać skradzione mienie, złodziej zagroził, że "zabije ją kosą" – informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 O dalszym losie 19-latka zadecyduje teraz prokurator.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Politolog24.05.2018 15:54

Kilka lat robót karnych było by jak najbardziej adekwatne.

Seboc24.05.2018 9:37

Gagarina hahahahahha

Prawdomowny24.05.2018 8:21

Gagarina. Cóż za zbieg okoliczności.

Radio Teheran24.05.2018 7:51

Miasto dziczeje