Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 czerwca 2018

Firma Google przeszkoli jastrzębskich przedsiębiorców

Firma Google przeszkoli jastrzębskich przedsiębiorców
fot. pixabay

Magistrat w ramach wsparcia dla lokalnego biznesu nawiązał współpracę z firmą Google, potentatem w branży informatycznej, która przeszkoli rodzimych przedsiębiorców.

Szkolenie obejmuje tematykę szerszej obecności firm w Internecie i wykorzystanie tego narzędzia w rozwoju swojego biznesu. Będą mogły skorzystać z niego także osoby chcące założyć własną firmę. Szkolenie zaplanowane jest na dzień 5 lipca, przy czym możliwa jest jeszcze zmiana terminu. Uczestnicy będą mogli wówczas zgłosić swój akces do programu, który zapewni koordynację działań marketingowych przez konsultanta firmy Google w czasie trzech miesięcy. Zarówno samo szkolenie jak i dalsza pomoc po nim jest bezpłatna.

- Doradcy googla pomagają przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła w internecie w sposób najbardziej dla nich optymalny. I to jest esencja całego przedsięwzięcia. Istnieje możliwość skorzystania z 3-miesięcznych konsultacji w trakcie ktorych doradcy googla reagują na indywidualne potrzeby naszych przedsiębiorców. W czasie prelekcji  będzie również możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP - mówi Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości Izabela Grela. 

Osoby chętne do udziału w tym szkoleniu proszone są o zgłoszenia za pośrednictwem e-maila na adres: inwestor@um.jastrzebie.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie-Zdrój liderem gospodarki Jastrzębie-Zdrój liderem gospodarki

Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość28.06.2018 7:56

Amerykanie przeszkolą przedsiębiorców, jak Google może na nich zarobić.

KAZ27.06.2018 17:22

Jakby kto chciał mnie znaleźć to niech poszuka na Google. Jeszcze teraz nie znajdzie. Dopiero po przeszkolenie.

Do Plugawy anonim Dziś o 10:2527.06.2018 10:37

Te podszywacz naucz się koncufkuw bedzierz miał pionktuw jak mruwkuf.

Plugawy anonim27.06.2018 10:25

Zapomniałem się pszelogować i napisałem jako Radio Teheran a miałem napisać jako Plugawy anonim. Pszepraszam, bo jeszcze czsami jezdem sebokiem i siem pogóbiłem.

Radio Teheran27.06.2018 8:55

Niech urzad sie sam przeszkoli.
Bo to wstyd, by w XXI w. latac ze wszystkim po biurach.