Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
27 czerwca 2018

Firma Google przeszkoli jastrzębskich przedsiębiorców

Firma Google przeszkoli jastrzębskich przedsiębiorców
fot. pixabay

Magistrat w ramach wsparcia dla lokalnego biznesu nawiązał współpracę z firmą Google, potentatem w branży informatycznej, która przeszkoli rodzimych przedsiębiorców.

Szkolenie obejmuje tematykę szerszej obecności firm w Internecie i wykorzystanie tego narzędzia w rozwoju swojego biznesu. Będą mogły skorzystać z niego także osoby chcące założyć własną firmę. Szkolenie zaplanowane jest na dzień 5 lipca, przy czym możliwa jest jeszcze zmiana terminu. Uczestnicy będą mogli wówczas zgłosić swój akces do programu, który zapewni koordynację działań marketingowych przez konsultanta firmy Google w czasie trzech miesięcy. Zarówno samo szkolenie jak i dalsza pomoc po nim jest bezpłatna.

- Doradcy googla pomagają przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła w internecie w sposób najbardziej dla nich optymalny. I to jest esencja całego przedsięwzięcia. Istnieje możliwość skorzystania z 3-miesięcznych konsultacji w trakcie ktorych doradcy googla reagują na indywidualne potrzeby naszych przedsiębiorców. W czasie prelekcji  będzie również możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP - mówi Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości Izabela Grela. 

Osoby chętne do udziału w tym szkoleniu proszone są o zgłoszenia za pośrednictwem e-maila na adres: inwestor@um.jastrzebie.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu

Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość28.06.2018 7:56

Amerykanie przeszkolą przedsiębiorców, jak Google może na nich zarobić.

KAZ27.06.2018 17:22

Jakby kto chciał mnie znaleźć to niech poszuka na Google. Jeszcze teraz nie znajdzie. Dopiero po przeszkolenie.

Do Plugawy anonim Dziś o 10:2527.06.2018 10:37

Te podszywacz naucz się koncufkuw bedzierz miał pionktuw jak mruwkuf.

Plugawy anonim27.06.2018 10:25

Zapomniałem się pszelogować i napisałem jako Radio Teheran a miałem napisać jako Plugawy anonim. Pszepraszam, bo jeszcze czsami jezdem sebokiem i siem pogóbiłem.

Radio Teheran27.06.2018 8:55

Niech urzad sie sam przeszkoli.
Bo to wstyd, by w XXI w. latac ze wszystkim po biurach.