Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°19°
25 lipca 2018

"Pijany syn wykręcał mi ręce. Pomóżcie!"

"Pijany syn wykręcał mi ręce. Pomóżcie!"
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek rano do Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zgłoszenie jednej z mieszkanek Jastrzębia, która skarżyła się na agresję ze strony własnego syna.

O godzinie 9:28 dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że agresywny syn wykręcał ręce matce, która schroniła się u sąsiadki. Zdarzenie miało miejsce w bloku przy ul. Turystycznej.

- Na miejsce udał się policyjny patrol. Podczas rozmowy z mundurowymi kobieta oświadczyła, że nie chciała wpuścić do mieszkania dorosłego syna, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał wykręcać matce ręce. Ta w obawie o siebie zbiegła do sąsiadki. Policjanci nie stwierdzili, aby zgłaszająca wymagała pomocy medycznej i poinformowali ją o dalszym toku postępowania - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta ugodziła nożem swojego partnera Kobieta ugodziła nożem swojego partnera

Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Co policjanci poradzili25.07.2018 10:11

"Nic się nie stało, a pijany syn może rozrabiać. Jeśli panią pobije i będą świadkowie wystawimy mandat" Czy to usłyszała zgłaszająca ?

mieszkaniec25.07.2018 7:51

Miasto pije