Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
25 lipca 2018

"Pijany syn wykręcał mi ręce. Pomóżcie!"

"Pijany syn wykręcał mi ręce. Pomóżcie!"
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek rano do Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zgłoszenie jednej z mieszkanek Jastrzębia, która skarżyła się na agresję ze strony własnego syna.

O godzinie 9:28 dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że agresywny syn wykręcał ręce matce, która schroniła się u sąsiadki. Zdarzenie miało miejsce w bloku przy ul. Turystycznej.

- Na miejsce udał się policyjny patrol. Podczas rozmowy z mundurowymi kobieta oświadczyła, że nie chciała wpuścić do mieszkania dorosłego syna, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał wykręcać matce ręce. Ta w obawie o siebie zbiegła do sąsiadki. Policjanci nie stwierdzili, aby zgłaszająca wymagała pomocy medycznej i poinformowali ją o dalszym toku postępowania - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Co policjanci poradzili25.07.2018 10:11

"Nic się nie stało, a pijany syn może rozrabiać. Jeśli panią pobije i będą świadkowie wystawimy mandat" Czy to usłyszała zgłaszająca ?

mieszkaniec25.07.2018 7:51

Miasto pije