Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°18°
3 sierpnia 2018

Panie pomogły chorej dziewczynce

  • Panie pomogły chorej dziewczynce
  • Panie pomogły chorej dziewczynce
  • Panie pomogły chorej dziewczynce
  • Panie pomogły chorej dziewczynce
Więcej zdjęć:
fot. kb /jastrzebieonline

Basen „Laguna” wznowił swoją działalność po przerwie technologicznej. Pierwszym wydarzeniem był aerobik wodny, z którego dochód został w całości przeznaczony na pomoc chorej dziewczynce.

Inicjatorką tej imprezy charytatywnej była Eliza Rybica, instruktorka aerobiku w wodzie. Panie, które wzięły udział w zajęciach wrzuciły do puszki datek z przeznaczeniem dla ciężko chorej dziewczynki Adusi Gazda. Uczestniczki przez trzy godziny ćwiczyły pod kierunkiem instruktorek, które zadbały o to, aby układy nie były monotonne. Miłym akcentem zajęć było losowanie nagród rzeczowych. Każdy otrzymał też słodki upominek.

Tymi zajęciami kryta pływalnia „Laguna” zainaugurowała nowy sezon. Chętni mogą wziąć udział w ćwiczeniach: aerobik wodny i trampoliny. Zajęcia odbywają się w poniedziałki: godz. 9:00 - aerobik, godz. 20:00 - aerobik, godz. 21;00 - trampoliny; wtorki:  godz. 19:00 - aerobik, godz. 20:00 - trampoliny; środy: godz. 9:00 - aerobik, godz. 19:00 - aerobik, godz. 20:00 - aerobik; czwartki: godz. 20:00 - aerobik, godz. 21:00 - trampoliny.

 

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Dlaczego basen "Laguna" jest zamknięty? Dlaczego basen "Laguna" jest zamknięty?

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!