Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
3 sierpnia 2018

Panie pomogły chorej dziewczynce

  • Panie pomogły chorej dziewczynce
  • Panie pomogły chorej dziewczynce
  • Panie pomogły chorej dziewczynce
  • Panie pomogły chorej dziewczynce
Więcej zdjęć:
fot. kb /jastrzebieonline

Basen „Laguna” wznowił swoją działalność po przerwie technologicznej. Pierwszym wydarzeniem był aerobik wodny, z którego dochód został w całości przeznaczony na pomoc chorej dziewczynce.

Inicjatorką tej imprezy charytatywnej była Eliza Rybica, instruktorka aerobiku w wodzie. Panie, które wzięły udział w zajęciach wrzuciły do puszki datek z przeznaczeniem dla ciężko chorej dziewczynki Adusi Gazda. Uczestniczki przez trzy godziny ćwiczyły pod kierunkiem instruktorek, które zadbały o to, aby układy nie były monotonne. Miłym akcentem zajęć było losowanie nagród rzeczowych. Każdy otrzymał też słodki upominek.

Tymi zajęciami kryta pływalnia „Laguna” zainaugurowała nowy sezon. Chętni mogą wziąć udział w ćwiczeniach: aerobik wodny i trampoliny. Zajęcia odbywają się w poniedziałki: godz. 9:00 - aerobik, godz. 20:00 - aerobik, godz. 21;00 - trampoliny; wtorki:  godz. 19:00 - aerobik, godz. 20:00 - trampoliny; środy: godz. 9:00 - aerobik, godz. 19:00 - aerobik, godz. 20:00 - aerobik; czwartki: godz. 20:00 - aerobik, godz. 21:00 - trampoliny.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!