Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
7 sierpnia 2018

Najbardziej zakłócana jest cisza nocna

Najbardziej zakłócana jest cisza nocna
fot. pixabay

Jastrzębska Straż Miejska podejmuje szereg interwencji związanych z naruszaniem porządku publicznego. U progu wakacji 99 z nich dotyczyło zakłócania spoczynku nocnego.

Według danych obrazujących działalność Straży Miejskiej za miesiąc czerwiec, a przedstawionych podczas sesji Rady Miasta, najwięcej interwencji dotyczyło zakłócania porządku publicznego i spoczynku nocnego. To aż 99 interwencji. Strażnicy interweniowali również w sprawie agrożenia ze strony zwierząt (71 razy), spożywania alkoholu w miejscu do tego nieprzeznaczonym (68 razy) oraz ruch drogowego (58 razy).

Strażnicy miejscy nie tylko wystawiają mandaty i czuwają nad tym, czy jest zachowany porządek publiczny, ale również pomagają. W trzech sytuacjach udzielili pomocy przedmedycznej, a poszkodowanych przekazano ze zespołowi ratownictwa medycznego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł

Kopali samochody i wyrywali lusterka Kopali samochody i wyrywali lusterka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
praca SM - to ułuda30.07.2019 22:54

Kiedy podjęli jakąś interwencję po 22:00 na skate parku? Przyjeżdżają tam około 9:00 rano i meldują, że nic się nie dzieje a mieszkańcy się czepiają i kłamią.

Do Gość 11:2519.09.2018 14:36

Sama prawda. Dlaczego nikt z SM nie chce się odezwać?
Proponujemy rozwiązać tą grupę nierobów. Lepiej zatrudnić policjantów. Również jako obserwujących obrazy z kamer.
Czy Pani Prezydent może zabrać głos w tej sprawie? To my płacimy tym nierobom.

kogut 19.08.2018 15:36

A co z zakłócaniem przez kurniki korzystania z swobód obywatelskich na działkach sąsiadujących kochana SM.

Gość09.08.2018 11:25

Jar Turystyczna, kamery są po to żeby zarobiła firma dostarczająca sprzęt, a nie po to żeby je wykorzystywano do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

mieszkaniec08.08.2018 20:12

Jakieś wsioki puszczają na skate parku coś umpa umpa i dostają przy tym orgazmu. SM ma tam kamery i nie reagują. Czy mamy zdemolować tych wsioków? Czy wtedy zlecą się radiowozy policyjnie i pojawi SM.
Okoliczni mieszkańcy już się namawiają, żeby sami pogonić tych, którzy zakłócają im spokój.
W dodatku wielu wsioków za kierownicami swych trupów samochodowych wjeżdżają szybko na parking i wyjeżdżają z niego z niego z piskiem opon. I nic. Nikt nie reaguje prócz mieszkańców. A nic tak nie rozbestwia jak brak kar za winy.

Jar Turystyczna08.08.2018 18:38

To dlaczego nie pojawiają się na Skate parku, gdzie codziennie zakłócana jest cisza. Cały jak obstawiony jest kamerami a patrolu SM żadnego. To jest dowód, że ta notatka o SM jest kłamstwem. SM nie reaguje i nie działa. Wszystko co robią jest tajemnicą, co oznacza, że nic nie robią albo coś wbrew prawu.

Gość08.08.2018 8:01

Tom Yerry, ja też pisałam, ale widocznie właściciel tej speluny po prostu UM odwiedził.

Tom Yerry08.08.2018 7:25

Ja napisałem maila do UM dwa miesiące temu .... nic cisza czarna dziura oni tam wszystko mają głęboko w doopie.

CzakNoris08.08.2018 3:20

Idzie SMOG, idzie SMOG, jak co rok.Dla blokersów w płucach tłok
Słychać wciąż królików narzekania
Lato też nie do wytrzymania.

Lokator 10707.08.2018 22:55

Widzę, że jednak nie jestem odosobniony w opinii o lokalu za supersamem. Ale dlaczego nikt nic nie robi w tym względzie?! Dzwoniłem do SM, pisałem do zarządu osiedla..bez odzewu. Myślałem że jestem sam z tym problemem - widocznie tylko mnie to przeszkadza i muszę być cicho, jako totalna mniejszość...
Ludzie! piszcie skargi, dzwońcie do SM. Może w końcu będziemy mieli normalne życie w piątki i soboty na Wielkopolskiej..?

Pokaż wszystkie opinie (38)