Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 września 2018

Osiedle Złote Łany otrzyma odwodnienie

Osiedle Złote Łany otrzyma odwodnienie
fot.UM Jastrzębie

Mieszkańcy osiedla Złote Łany od lat skarżyli się na to, że przy każdej większej ulewie osiedlowa droga jest zalewana. Wkrótce to się skończy.

Ruszyły prace budowlane związane z odwodnieniem na osiedlu Złote Łany. Mieszkańcy od lat zwracali się do magistratu o przeprowadzenie tej inwestycji. Już niedługo ich postulaty zostaną spełnione.

- Trwają roboty przy budowie odwodnienia na ul. Wiejskiej. Problem zalewania drogi na osiedlu Złote Łany już niedługo zniknie. Tak, jak obiecaliśmy mieszkańcom – mówi prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Otrzymają nową kanalizację deszczową Otrzymają nową kanalizację deszczową

Woda lała się z 10. piętra, bo pękła rura. Straty to ok. 90 tys. zł Woda lała się z 10. piętra, bo pękła rura. Straty to ok. 90 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
On04.09.2018 12:46

niech most zrobią ! a nie drogę zrobili teraz ja zniszczyli nie patrzą na mieszkanców domow ze niszczą drogę tylko na osiedloków , wszędzie jeźdźa i ich pełno kaźdą drogą , niech ich zatopi!

Radio Teheran04.09.2018 8:52

O tym juz bylo

Franek04.09.2018 7:57

Droga zalewana od lat. Brak kanalizacji, oświetleń i innej infrastruktury. Gdyby nie wybory i składane interpelacje Radnych to Mieszkańcy czekaliby czekaliby jeszcze bardzo długo na cokolwiek!!!.