Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
6 września 2018

Kradł papierosy w sklepie, w którym pracował

Kradł papierosy w sklepie, w którym pracował
fot. pixabay

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który systematycznie kradł papierosy ze sklepu, w którym był zatrudniony.

Złodziej ukradł papierosy na łączną kwotę prawie 7 tys. zł. Teraz grozi mu 5 lat więzienia. Mundurowi przedstawili mu także zarzuty o paserstwo.

- Policjanci zatrzymali 20-latka, który z jednego z jastrzębskich sklepów na osiedlu Chrobrego systematycznie kradł papierosy. Jak ustalili policjanci, nieuczciwy pracownik okradał pracodawcę systematycznie przez prawie cały sierpień. Straty oszacowano na kwotę blisko 7 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Kryminalni ustalili także mężczyznę podejrzanego o paserstwo. 28-letni mieszkaniec Jastrzębia również usłyszał zarzuty informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie 10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Seboc09.09.2018 14:25

Podobno ten gość też zbierał fajki co kl sklepu zgasili przed wejściem i jak wychodzil to odpalał i je palił. Człowiek parowóz.

Mokry Marian 07.09.2018 16:20

Fajna laseczka teraz pracuje w Żabce

Gość zołza z zofiówki 06.09.2018 10:17

Czy czasem nie był to pracownik Żabki?

Wyrok06.09.2018 9:52

Natychmiast musi zapłacić odszkodowanie nie mniejsze niż 2 razy większe od szkód które zrobił. Jeśli nie ma pieniędzy, musi wziąć kredyt w jednej z tych oszukańczych firm oferujących szybkie kredyty.

Leszek06.09.2018 9:28

Stresująca praca i dlatego tak dużo palił.