Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
TEB
6 września 2018

Kradł papierosy w sklepie, w którym pracował

Kradł papierosy w sklepie, w którym pracował
fot. pixabay

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który systematycznie kradł papierosy ze sklepu, w którym był zatrudniony.

Złodziej ukradł papierosy na łączną kwotę prawie 7 tys. zł. Teraz grozi mu 5 lat więzienia. Mundurowi przedstawili mu także zarzuty o paserstwo.

- Policjanci zatrzymali 20-latka, który z jednego z jastrzębskich sklepów na osiedlu Chrobrego systematycznie kradł papierosy. Jak ustalili policjanci, nieuczciwy pracownik okradał pracodawcę systematycznie przez prawie cały sierpień. Straty oszacowano na kwotę blisko 7 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Kryminalni ustalili także mężczyznę podejrzanego o paserstwo. 28-letni mieszkaniec Jastrzębia również usłyszał zarzuty informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Seboc09.09.2018 14:25

Podobno ten gość też zbierał fajki co kl sklepu zgasili przed wejściem i jak wychodzil to odpalał i je palił. Człowiek parowóz.

Mokry Marian 07.09.2018 16:20

Fajna laseczka teraz pracuje w Żabce

Gość zołza z zofiówki 06.09.2018 10:17

Czy czasem nie był to pracownik Żabki?

Wyrok06.09.2018 9:52

Natychmiast musi zapłacić odszkodowanie nie mniejsze niż 2 razy większe od szkód które zrobił. Jeśli nie ma pieniędzy, musi wziąć kredyt w jednej z tych oszukańczych firm oferujących szybkie kredyty.

Leszek06.09.2018 9:28

Stresująca praca i dlatego tak dużo palił.