Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
10 września 2018

Długie kolejki na badania - nic się nie zmienia

Długie kolejki na badania - nic się nie zmienia
fot. kb /jastrzebieonline

Nic się nie zmieniało i wciąż są długie kolejki na badania. Co roku identyczna sytuacja. Mowa o Festynie Zdrowia, który odbył się w ubiegłą niedzielę w Parku Zdrojowym.

Jak co roku pogoda dopisała i Festyn Zdrowia przebiegł w pięknych okolicznościach przyrody. Jastrzębianie tłumnie przyszli w ubiegłą niedzielę do Parku Zdrojowego.  Chętnie skorzystali z różnorodnych badań medycznych, które były oferowane w ramach imprezy.  Do poszczególnych stoisk ustawiały się długie kolejki. Mieszkańcy karnie czekali na badanie m.in. ciśnienia, cukru we krwi, wagi i składu masy ciała, w kierunku osteoporozy czy słuchu.

Często takie parkowe badania są wstępem do dalszego kontaktu z lekarzem i przeprowadzeniem pogłębionego wywiadu medycznego. Nierzadko dzięki temu udaje się w porę wykryć chorobę i na czas na nią zareagować.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
gość11.09.2018 22:28

Jastrzębianie skorzystają ze wszystkiego, nawet z kociej muzyki. Niech sobie kupią aparaty do pomiaru ciśnienia, wagi łazienkowe i polecam dietę NŻT!!!

Gość10.09.2018 18:25

Do Ona... a Ty kiedy się badałaś ?

Ona 10.09.2018 13:55

pewnie w tygodniu sie badali u lekarza a w niedziele na festynie