Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 września 2018

Długie kolejki na badania - nic się nie zmienia

Długie kolejki na badania - nic się nie zmienia
fot. kb /jastrzebieonline

Nic się nie zmieniało i wciąż są długie kolejki na badania. Co roku identyczna sytuacja. Mowa o Festynie Zdrowia, który odbył się w ubiegłą niedzielę w Parku Zdrojowym.

Jak co roku pogoda dopisała i Festyn Zdrowia przebiegł w pięknych okolicznościach przyrody. Jastrzębianie tłumnie przyszli w ubiegłą niedzielę do Parku Zdrojowego.  Chętnie skorzystali z różnorodnych badań medycznych, które były oferowane w ramach imprezy.  Do poszczególnych stoisk ustawiały się długie kolejki. Mieszkańcy karnie czekali na badanie m.in. ciśnienia, cukru we krwi, wagi i składu masy ciała, w kierunku osteoporozy czy słuchu.

Często takie parkowe badania są wstępem do dalszego kontaktu z lekarzem i przeprowadzeniem pogłębionego wywiadu medycznego. Nierzadko dzięki temu udaje się w porę wykryć chorobę i na czas na nią zareagować.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
gość11.09.2018 22:28

Jastrzębianie skorzystają ze wszystkiego, nawet z kociej muzyki. Niech sobie kupią aparaty do pomiaru ciśnienia, wagi łazienkowe i polecam dietę NŻT!!!

Gość10.09.2018 18:25

Do Ona... a Ty kiedy się badałaś ?

Ona 10.09.2018 13:55

pewnie w tygodniu sie badali u lekarza a w niedziele na festynie