Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
4 października 2018

Powstanie nowe centrum handlowe

Powstanie nowe centrum handlowe
fot. picabay

Mieszkańcy ulicy Pomorskiej protestują przeciwko planom wybudowania przy ulicy Podhalańskiej centrum handlowego. Chcą, aby władze miasta cofnęły inwestorowi pozwolenie na budowę.

Inwestor prywatny ma zamiar wybudowania nowego centrum handlowego przy ulicy Podhalańskiej. Jednak mieszkańcy sąsiadującej z nią ulicy Pomorskiej (numery: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85) protestują przeciwko temu. Nie chcą, aby za ich oknami działał sklep. Mimo że teren ten jest własnością osoby prywatnej, zwrócili się do władz miasta, aby zablokować tą inwestycję.

- Budowa marketu oznacza dla nas dyskomfort życia: ruch samochodów dostawczych, mieszkańcy dolnych kondygnacji będą mieli zaciemnione mieszkania, spadnie cena rynkowa mieszkań, będzie wzmożony ruch pojazdów, a co za tym idzie, gdzie ekologia przy takiej emisji spalin – czy to jest sytuacja komfortowa? - pytają lokatorzy mieszkań przy ul. Pomorskiej w petycji skierowanej do władz miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co z centrum handlowym przy ulicy Podhalańskiej? Co z centrum handlowym przy ulicy Podhalańskiej?

Mężczyzna spędził święta w toalecie Mężczyzna spędził święta w toalecie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
Aga07.11.2018 17:41

Jakoś nie protestowali jak budował Aldi, też między blokami

Jestem za16.10.2018 4:53

Dokladnie budowac byle nie cos na wzor obecnych galerii w Jastrzebiu bo oprocz tego ze mozna zjesc u chinczyka to nie da sie kupic tam praktycznie nic.owszem 4F jest ale tak to nie ma tam nic,na zakupy trzeba jezdzic do innego miasta

Byk08.10.2018 20:06

Budować! W tym mieście to nic nie ma, trzeba jechac do ościennych miast. To już w takich Żorach jest więcej.

Jo tu był08.10.2018 15:09

Teraz mieszkańcy ul. Pomorskiej protestują, ze nie ekologicznie, ze spadnie cena rynkowa etc. A przypomnijcie sobie co pisaliście jak na Okrzei chcieli budowac krematorium? Przypomne wam: " Dobrze tak hanysom, mieszkaja przy cmentarzu to co sie dziwia..." itp. Kij ma dwa końce a karma wraca. Pamiętajcie o tym.

Gość zołza z zofiówki 05.10.2018 17:56

Tak czytam i się zastanawiam ,kto będzie pracował w tych centrach handlowych,500+ Czechy robią już swoje,Biedry iŻaby ,,wysychają ,, z powodu niedoboru personelu.
Rada jest jedna ,jeśli macie sprawdzonego pracownika na swoim sklepie to nie traktujcie go jak śmiecia,dajcie mu podwyżkę l!!! Czasami ,kupcie czekoladę ,kawę (tylko nie z przeceny)poklepcie po plecach ,mówiąc że zawsze możecie na niego liczyć-mówcie to w obecnościi największej plotkary na osiedlu.Rezultat murowany,nic tak nie mobilizuje jak docenienie przez pracodawcę.Miłego weekendu pracodawcy oby wasi pracownicy nie musieli zacząć traktować Was tak jak Wy ich ;P

wincyj marketów05.10.2018 16:46

Czy w tym mieście może powstać coś innego niż market ? Wygląda na to że nie. Tuż obok na Warmińskiej jest niemiecki market który świeci pustkami niedaleko niego stonka i m in bank apteka. Obok stonki targowisko miejskie i trochę dalej mamy niemiecki hipermarket. Po drugiej stronie ulicy tego nowego CH są kolejne dwa markety a idąc dalej tą ulicą jest galeria zdrój. Po co kolejny obiekt w tej okolicy skoro mnóstwo tu sklepów aptek drogerii? Przecież to będzie świecić pustkami jak ten chiński market co stoi naprzeciwko tego placu ma być te centrum handlowe

mieszczuch 05.10.2018 13:47

Na Wrocławskiej mamy Biedronkę za blokiem i jakoś żyjemy dziennie wcześnie rano przyjazdy tirów z dostawami itp To jest miasto nie wieś !

Pokaż wszystkie opinie (48)