Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
21 października 2018

Wybory samorządowe: Frekwencja w Jastrzębiu to 36,86%

Wybory samorządowe: Frekwencja w Jastrzębiu to 36,86%
fot. UM Jastrzębie

W Jastrzębiu-Zdroju frekwencja w wyborach samorządowych na godzinę 17:00 wynosi 36,86%. Jastrzębianie będą głosować do godziny 21:00. Po tej godzinie będziemy na bieżąco podawać cząstkowe, nieoficjalne wyniki.

Przypominamy, że podczas tych wyborów obowiązują nowe, zmienione okręgi wyborcze. Szczegóły na temat okręgów oraz komisji można znaleźć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

WSS nr 2: Zmiana lokalizacji gabinetów lekarskich WSS nr 2: Zmiana lokalizacji gabinetów lekarskich

Będzie darmowa komunikacja Będzie darmowa komunikacja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (42)
Piotr i Paweł25.10.2018 10:55

Pyrrusowe zwycięstwo ? wyrażenie przysłowiowe oznaczające zwycięstwo osiągnięte nadmiernym kosztem, nieproporcjonalnie dużym wobec osiągniętych ...
Pyrrlusowe- no cóż , przeoczenie' tzw "czeski błąd.", ważny jest jednak sens wypowiedzi.

Gość22.10.2018 19:46

Pyrrusowe

Inspektor Pracy22.10.2018 17:17

Przeczytana w sieci znamienna opinia która robi ogromne wręcz wrażenie:Kornel Morawiecki określił to zwycięstwo jako Pyrrlusowe. :"No cóż, tak się kończy kupowanie elektoratu a zdradzanie swojego. Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS mieszkanie za złotówkę ,to i tak nadal do dzisiaj głosują na PO. Ludzie są wściekli no rozdawnictwo pieniędzy. Powiedzcie nam politycy ---Ci z każdej opcji ?sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r życia ? kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych, także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? Na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod budki z piwem też, ale na te spracowane ludki już nie ma? ...Już zapomnieliście czym jest zwykła przyzwoitość?"

Pisowiec 22.10.2018 16:11

Przyjmuję z szacunkiem wygraną Pani Prezydent i życzę wszystkiego najlepszego i powiem krótko Poseł Matusiak w następnych wyborach do Sejmu RP musi zostać obalony .

Emeryt22.10.2018 15:52

Siedzi w związkach na boryni kasiora leci z gornej polki jeszxze radnym chce byc ciagle im malo taka pazernosc ludzi PIS

Emeryt22.10.2018 15:41

Matusiak do odstrzalu w nastepnych wyborach trzavmu podziekowac jak ze zwiazkami z boryni zalatwili ludzi zamiast ich wesprzec

Arek22.10.2018 15:34

Z jedną kula u nogi trudno wygrać wyścig wyborczy,
z dwoma Matusiakami - Kasza był bez szans...

Pokaż wszystkie opinie (42)