Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
24 października 2018

Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom

Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom
fot. UM Jastrzębie

Strażnicy Miejscy po raz kolejny przyłączyli się do akcji poboru krwi, tym razem organizowanej przez Klub HDK PCK Funkcjonariuszy i pracowników Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju.

W szczytną ideę niesienia pomocy potrzebującym krwi w ramach akcji poboru krwi wśród służb mundurowych, kolejny raz zaangażowali się funkcjonariusze jastrzębskiej Straży Miejskiej. Co więcej, efekt wizyty strażników to nie tylko kolejne litry oddanej krwi, ale też gadżety odblaskowe przekazane kolegom ze służby więziennej, którzy organizują paczki dla wychowanków Przedszkola Specjalnego w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak ochronić rower przed kradzieżą? Jak ochronić rower przed kradzieżą?

Pili alkohol na ławce - dostali mandat Pili alkohol na ławce - dostali mandat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Byk25.10.2018 12:10

Tutaj chociaż s sensem tytuł jest napisany. Bo w JasNecie napisali "maja krwe na rękach". Beznadziejny tytuł, to tak, jak by ci strażnicy i Służby więzienne zamordowali kogoś i mieli krewa rękach. cenię was portal za szybki przepływ informacji i bycie na bieżąco z wiadomościami. Tak dalej trzymać!

Op25.10.2018 9:00

Fajna sprawa

versalito24.10.2018 19:14

cenne