Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
28 listopada 2018

Prezydent otrzymała tytuł "Lider z powołania"

Prezydent otrzymała tytuł "Lider z powołania"
fot. UM Jastrzębie / Aneta Czarnocka-Kanik

Tytuł przyznawany jest przez redakcję Magazynu WHY Story. Program „Lider z powołania” jest przeznaczony dla charyzmatycznych menadżerów przedsiębiorstw, uczelni, ośrodków naukowych, medycznych lub kulturalno-sportowych, gospodarzy miast, którzy pełnią swoje funkcje z wyjątkowym zaangażowaniem.

W skład kapituły przyznającej wyróżnienie wchodzili przedstawiciele patronatów honorowych oraz wybrani laureaci poprzedniej edycji programu: prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska - prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, wykładowca SGH, Tomasz Potkański – wicedyrektor Biura Związku Miast Polskich, Paweł Tomczak- dyrektor Związku Gmin Wiejskich RP, Bartosz Zawłocki - wiceprezes Europejskiego Klubu Biznesu, Karolina Hudowicz - członek Zarządu International Coaching Federation, redaktorzy Magazynu WHY Story: Tadeusz Żurek, Anna Kaźmierczak, Sebastian Wszoła, a także przewodnicząca kapituły - Beata Sekuła - redaktor naczelna Magazynu WHY Story, pisarka, założycielka WHY Media Group oraz prezes Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna.

 Tytuły „Lidera z powołania” przyznawane są w następujących kategoriach: lider rozwoju regionalnego, lider społeczny, lider w kulturze i sztuce, lider w biznesie, lider w nauce i medycynie oraz lider w sporcie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto dostanie nagrodę prezydent miasta? Kto dostanie nagrodę prezydent miasta?

W Jastrzębiu średnia pensja to 8 121 zł brutto. Najwięcej w kraju W Jastrzębiu średnia pensja to 8 121 zł brutto. Najwięcej w kraju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Radio Teheran29.11.2018 10:42

@Klimat
"to nie Niemcy. To światowe ośrodki naukowe"

Funkcjonariusz w Trojce mowil, ze Niemcy.

Klimat29.11.2018 7:22

Rdio Teheran. Szanowny/a to nie Niemcy. To światowe ośrodki naukowe.

Radio Teheran28.11.2018 22:53

@Klimat
"A Jastrzebie nadal górników promuje a klimat z węgla się psuje"

Dzis w PR3 pan z Najwyzszego Czasu powiedzial, ze to Niemcy wymyslili, bo rezygnacja z wegla jest zgodne z ich brakiem innego pomyslu. Jako dowod przytoczyl II wojne swiatowa i chec wymordowania przez Niemcow innych narodow.
Pan Redaaktor z Najwyzszego Czasu bedzie bardzo zadowolony z dostawy z Niemiec tanich aut z porzadanym w Bolandzie smierdzacym silnikiem Diesla. Oczywiscie trzeba wymontowac DPF, bo to Niemcy z wlasnej glupoty sobie wymyslili.
Nie wiem tylko jak wytlumaczyc fakt, ze w malych bawarskich miasteczkach powietrze jest czyste a w rzece przeplywajacej kolo rynku taplaja sie pstragi.
W rzeczce przeplywajacej przed Dolne byly kiedys raki. Pewnie zdechly na zlosc PiS i ich najlepszej dla polskiej gospodarki idei, by energetyke dalej opierac na weglu.
Zasolone pozbawione zycia rzeki i radioaktywne haldy trzeba pokochac.

Klamburzysta28.11.2018 21:55

KNF- Kapsy Napchaj Forsą

Obserwator28.11.2018 21:35

I żeby było jasne. O koalicji Zietka i Matusiaka wiem nie z pierwszej ręki ale z osobistego doświadczenia pracy z nimi.

Klimat28.11.2018 20:37

A Jastrzebie nadal górników promuje a klimat z węgla się psuje i świat umiera, żeby górnicy mieli przywileje i barborki... A świat idzie ku zagładzie

Obserwator28.11.2018 20:08

Zientek rwie włosy... A Matusiak kiedy? Bo ksiądz dobrodziej się zapłacze...

Pokaż wszystkie opinie (25)