Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
2 stycznia 2019

Dyrektor WSS nr 2 odwołana. Robert Rychel p.o. dyrektora

Dyrektor WSS nr 2 odwołana. Robert Rychel p.o. dyrektora
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W dniu 2 stycznia Zarząd Województwa Śląskiego podjął uchwałę o odwołaniu ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 Grażyny Kuczery.

Uchwała, w której zarząd naszego województwa odwołał Grażynę Kuczerę ze stanowiska dyrektora szpitala wojewódzkiego nosi numer 2/10/VI/2019.

- W dokumencie, który nam przedstawiono nie podano powodów odwołania dyrektora. Znajduje się tam zapis o trzymiesięcznym wypowiedzeniu bez konieczności świadczenia pracy -  mówi rzecznik prasowy WSS nr 2 Marcelina Twardowska.

Jak poinformował Witold Trólka z Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, pełniącym obowiązki dyrektora WSS nr 2, do czasu rozpisania i rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko jest, Robert Rychel. Wcześniej był prezesem Jastrzębskiej Agencji Turystycznej i wiceprezesem Jastrzębskiej Spółki Ubezpieczeniowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu

Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (47)
:)06.01.2019 21:11

Sobocik teź będzie nie bójcie się :)

byk06.01.2019 19:01

Teraz będza turystyczne wyjazdy. Co to za ludzie mają kierowć szpitalem. A jak słyszałem,ze ma być lekarz Sobocik, to aż mi włosy dęba stanęły. Jak taki człowiek o tak złej opini na mieści i wśród pacjentów miałbymiec takie stanowisko. Nawet lekarze nie potrafią sie z nim dogadać. Już nie mówiąc o tym,jak słynne sa te dawanie do jego kieszeni.

inzynier BOLEK04.01.2019 19:57

I co teraz będzie z tym kuczerą ? tym lekarzem z 2 pietra zwanego weterynarzem ?:)

MARIA04.01.2019 18:33

Ratujcie szpital postawcie się pracownicy to wasza praca

pacjent04.01.2019 6:37

Nie mamy już szpitala. To tylko kwestia czasu. Zniszczyliście ostatnią deskę ratunku.

prawda03.01.2019 19:42

Menna ddżer za publiczne pieniadze

Junkers03.01.2019 12:36

Jechać na maxa z tą złodziejską sektą zwaną PO i ich nową nazwą koalicja precz z sektami oczyścić kraj z tej sekty.

kirgistan03.01.2019 10:19

ważne że wygrała wybory....
drogi i mieszkańcy są małoważni

Do Gość 08:1003.01.2019 9:56

Niestety, to prawda. Może Zarząd Województwa Śląskiego (co to za organizacja?) znalazła by kogoś lepszego? Czy jak PiS to zawsze byle co?
Odczep się "Richard" od Gadowskiego. On coś robi. Stara się w najtrudniejszym czasie gdy władza jest w rękach złodziejskich oszustów. I tobie to się podoba? Nam, czyli większości mieszkańców, NIE.

realista03.01.2019 9:28

To było do przewidzenia, że PiS zacznie swoje czary mary w szptalu. Tylko czekać na tragiczne w skutkach działania nowego dyrektora. Nie biorąc pod uwagę przekonanń politycznych Pani Kuczery była po prostu dobrym fachowcem!!! Wyciągnęła nasz szpital z głębokiej dziury i potężnych długów zostawionych przez poprzednika, więc przestańcie gadać, że to dobrze, że ją odwołali. Dobrze nie będzie, może byc tylko gorzej...

Pokaż wszystkie opinie (47)