Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
9 stycznia 2019

ZS Nr 2: Logistyka na najwyższym poziomie

ZS Nr 2: Logistyka na najwyższym poziomie
fot. pixabay

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik-logistyk w Zespole Szkół nr 2 uczą się według najwyższych standardów europejskich. Mają więc pewną przyszłość zawodową. 

Młodzi Logistycy z Jastrzebia-Zdroju mają kolejny powód do dumy. Dyrektor szkoły mgr Ewa Mentel otrzymała z rąk, Kierownika jednostki certyfikującej European Logistics Association Instytutu Logistyki i Magazynowania, Zbigniewa Krojenki Promesę certyfikacyjną, która zaświadcza, że logistycy z Technikum  w Jastrzębiu-Zdroju kształcą się według najwyższych standardów europejskich.

Instytut Logistyki i Magazynowania to rządowa jednostka rozwijająca innowacyjność w logistyce. Pełni rolę polskiego centrum kompetencji w zakresie logistyki i gospodarki magazynowej. Należy do sieci instytutów badawczo-rozwojowych Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, od którego otrzymał akredytację, trafiając tym samym ponownie na listę Ośrodków Innowacji. Został założony 1967 roku. Podstawowym zadaniem Instytutu jest wdrażanie globalnego standardu komunikacji w logistycznych łańcuchach dostaw ( System GS 1 ). Prowadzi również certyfikację logistyków.

Uzyskanie przez ucznia wyniku większego niż wynik graniczny (określony przez krajową jednostkę certyfikującą ) z egzaminów państwowych potwierdzających kompetencje zawodowe Technik logistyk upoważnia do uzyskania certyfikatu: Candidate EUROPEAN JUNIOR LOGISTICIAN

Polub i udostępnij
Czytaj też

Z "Korfantym" o Śląsku w ZS 2 Z "Korfantym" o Śląsku w ZS 2

Z  "Korfantym" w Portugalii Z "Korfantym" w Portugalii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość09.01.2019 20:44

No i kto mówi, że mamy złe skoły w Jastrzębiu? Brawo!

Gość09.01.2019 13:01

Brawo szkoła!

Gość09.01.2019 12:59

Superr

haha09.01.2019 9:02

Logistyk - kariera magazyniera z pięknie brzmiącą nazwą :)))))))))

Radio Teheran09.01.2019 8:20

Przyszłość zawodowa, ale, niestety, nie w Jastrzebiu.