Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 lutego 2019

Myśleli, że pękła rura, a to sąsiadka się kąpała

Myśleli, że pękła rura, a to sąsiadka się kąpała
fot. pixabay

W sobotę w godzinach przedpołudniowych jastrzębscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zalaniu mieszkania. Myśleli, że pękła rura, a to sąsiadka się kąpała.

- Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Następnie sprawdzono mieszkanie znajdujące się bezpośrednio nad nim. W wyniku rozpoznania stwierdzono, że podczas kąpieli właścicielka rozlała wodę poza wannę w wyniku tego, niewielka ilość wody przedostała się do mieszkania poniżej przez nieszczelność między stropem a ścianą - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

77-letnia kobieta uwięziona w mieszkaniu 77-letnia kobieta uwięziona w mieszkaniu

Nocny pożar domu. Rodzina zdołała uciec Nocny pożar domu. Rodzina zdołała uciec

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość zołza z zofiówki 06.02.2019 17:00

Wczesna Marzanna?

Cieć05.02.2019 10:18

I niech mi pani nie chodzi z mokrą głową w taki ziąb.