Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°14°
5 lutego 2019

Myśleli, że pękła rura, a to sąsiadka się kąpała

Myśleli, że pękła rura, a to sąsiadka się kąpała
fot. pixabay

W sobotę w godzinach przedpołudniowych jastrzębscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zalaniu mieszkania. Myśleli, że pękła rura, a to sąsiadka się kąpała.

- Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Następnie sprawdzono mieszkanie znajdujące się bezpośrednio nad nim. W wyniku rozpoznania stwierdzono, że podczas kąpieli właścicielka rozlała wodę poza wannę w wyniku tego, niewielka ilość wody przedostała się do mieszkania poniżej przez nieszczelność między stropem a ścianą - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane

Pożar hali przemysłowej. Ewakuowano 161 osób Pożar hali przemysłowej. Ewakuowano 161 osób

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość zołza z zofiówki 06.02.2019 17:00

Wczesna Marzanna?

Cieć05.02.2019 10:18

I niech mi pani nie chodzi z mokrą głową w taki ziąb.