Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
6 lutego 2019

Paliły się szmat i śmieci w zrujnowanym mieszkaniu

Paliły się szmat i śmieci w zrujnowanym mieszkaniu
fot. PSP Jastrzębie

W poniedziałek wczesnym popołudniem straż pożarna została wezwana do pożaru w bloku przy ul. Turystycznej. Jak się okazało przyczyną było zapalenie się śmieci i szmat w zdewastowanym mieszkaniu.

- Stwierdzono, że doszło do pożaru szmat i śmieci zgromadzonych w zdewastowanym mieszkaniu. Pożar przygaszony został przez patrol Policji. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dogaszeniu pożaru za pomocą linii szybkiego natarcia, skontrolowaniu pogorzeliska za pomocą kamery termowizyjnej, przeszukaniu mieszkania pod kątem występowania ewentualnych osób poszkodowanych oraz dokonaniu pomiarów za pomocą detektora wielogazowego (nie stwierdzono występowania substancji szkodliwych). Bez osób poszkodowanych. Następnie strażacy przystąpili do sprawdzania pozostałych mieszkań w klatce schodowej. Nie stwierdzono osób poszkodowanych ani zagrożonych. Na miejsce wezwano pracowników administracji Spółdzielni NOWA - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Kleszcz06.02.2019 22:12

a u mnie na przyjaźni cisza i spokój. Przeprowadź się do centrum mówili, będzie fajnie mówili ????

Gość06.02.2019 20:11

To gorole też jednak są śmieciarzami i menelami. I do tego sra...ce pieski jeszcze.

Gość zołza z zofiówki 06.02.2019 16:49

Szacun dls lokatorów na Turysnej ;)

do "Joasia z ..."06.02.2019 15:32

Masz rację. Jesteś wrzodem. Ale nie jesteś Joasią.

Turystyczna 06.02.2019 15:30

Mieszkańcy biorą się za lokatorów, którzy śmiecą na klatkach schodowych i na zewnątrz. Trwa zniechęcanie aż do wyrzucenia czyli wymuszonej wyprowadzki. Dosyć śmieciuchów. Nawet jak się starą babą, lub młodym palaczem pijącym piwo to, nie usprawiedliwia zanieczyszczania okolicy.

Rolnik szuka męża06.02.2019 9:10

Nie można podawać marki tego urządzenia, ponieważ natychmiast a może nawet jeszcze szybciej ten producent pozwałby kogo tylko się da o antyreklamę i szerzenie mowy nienawiści, dlatego dajmy sobie z tym spokój. Amen.

Seboc06.02.2019 8:22

Aktualny ten detektor wielogazowy ?

Pokaż wszystkie opinie (9)