Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
Michał Woś
18 lutego 2019

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Lepiej nie wsiadać do taksówki, bo można podroż nią skończyć w więzieniu. Tak stało się z 37-letnim mężczyzną, mieszkańcem powiatu wodzisławskiego.

W sobotę mundurowi otrzymali zgłoszenie o tym, że pasażer taksówki odmówił zapłaty za kurs. Na miejsce udał się policyjny patrol. Podczas ustalania tożsamości mężczyzny okazało się, że ma on na sumieniu jeszcze kilka innych naruszeń prawa.

- W wyniku podjętych przez interweniujących policjantów czynności okazało się, że 37-latek jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. W efekcie mężczyzna trafił z taksówki do policyjnej celi – mówi mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto odcina kotom łapki? Kto odcina kotom łapki?

Kradła w szkole, sklepie i barze. Została aresztowana Kradła w szkole, sklepie i barze. Została aresztowana

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jaro18.02.2019 21:36

Wsiadać i płacić w tedy nie ma żadnego problemu.