Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
27 lutego 2019

Spalali meble w piecach

Spalali meble w piecach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Strażnicy miejscy ukarali mieszkańców Jastrzębia mandatem za spalanie mebli w przydomowych kotłowniach. 

Codzienne kontrole jakości stosowanych paliw w kotłach centralnego ogrzewania przyczyniają się do wyeliminowania „trucicieli” i poprawy stanu powietrza.

25 lutego w godzinach popołudniowych w trakcie kontroli przeprowadzanych przy ulicach: Wodzisławskiej i Niepodległości, strażnicy miejscy ujawnili przypadki niewłaściwego pozbywania się odpadów poprzez ich spalanie w przydomowych kotłach na paliwa stałe.

Tym razem w piecach spalane były m.in. laminowane płyty meblowe oraz wielowarstwowe opakowania po produktach spożywczych. Sprawcy wykroczenia przyznali się do popełnionych wykroczeń, w związku z czym czynności służbowe zakończyły się na ukaraniu ich mandatami karnymi.

Przypadki wykorzystywania paliw niezgodnych z przepisami można zgłaszać całodobowo pod nr tel. 32 4785 299 lub alarmowym 986

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby

Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
MSS10.03.2019 15:06

kilka razy w tygodniu właściciel składu samochodowego w Szerokiej przy ul. Bocznej na wys. torów kolejowych spala odpady plastikowe. Płomień z ogniska sięga kilka metrów. Mieszkańcy dzwonią na staż miejską, a spalanie nadal się odbywa.

Obserwator01.03.2019 6:08

Po stare meble pod smietniki wnocy na osiedla jadą potem maja czym palic

Lowerboj28.02.2019 10:30

Wielkie mecyje. To gdzie oni mają te meble niby spalać? Do tego zadania zostały powołane kopciuchy właśnie!

Kefir27.02.2019 16:26

Brawo Andrzej. Widziałeś jak Janusz z Bzia kopci?

Andrzej z Bzia27.02.2019 15:38

Do gość 15:01. A co to ma the bilu do rzeczy, czy mieszka w bloku, czy w domu jednorodzinnym? Ja mieszkam w domu i posiadam ogrzewanie gazowe i wszystkich moich tępych sąsiadów oduczyłem palenia śmieciami. Z jakiej racji, ja mam być powoli zabijany przez tępych jaskiniowców, którzy co trzy lata kupują auto w salonie, a palą śmieciami? Ciebie też czeka wysoka kara za zatruwanie innych

Jo27.02.2019 15:11

Zapraszam na ul. Stawowa

Gość27.02.2019 15:01

Pisze to idiota pewnie mieszkajacy w bloku

Pokaż wszystkie opinie (8)