Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 kwietnia 2019

Zderzenie na skrzyżowaniu. Kobieta w szpitalu

Zderzenie na skrzyżowaniu.  Kobieta w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek, około godziny 21.00 na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Kusocińskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych jedna osoba trafiła do szpitala.

- Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21.00. Ze wstępnych informacji policjantów z jastrzębskiej drogówki wynika, że kierujący skodą rapid, jadąc Aleją Jana Pawła II skręcił na skrzyżowaniu w lewo, w ulicę Kusocińskiego. Mężczyzna nie ustępił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu osobówką Aleją Jana Pawła II w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia tych pojazdów, do szpitala przewieziono 26-letnią pasażerkę skody. Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków! Nocna pora i panująca aura sprawia, że warunki na drodze stają się zdradliwe i niebezpieczne, nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i pieszych, którzy również powinni szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Napadł i pobił mężczyznę. Ukradł mu samochód Napadł i pobił mężczyznę. Ukradł mu samochód

Uciekł z kwarantanny. Szukają go służby Uciekł z kwarantanny. Szukają go służby

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Mieszkaniec18.04.2019 16:30

Rondo postawić hahaha

Dżordż prosto z drzewa18.04.2019 6:57

@Gość Takie dziwne? To niemedialny temat. Jak strzelić sobie słitfocię podczas wypadku drogowego? Chociaż...

Gość17.04.2019 12:58

Bardzo często są wypadki na tym skrzyżowaniu ale włodarze nie mają zamiaru zrobić świateł czekają na więcej ofiar.

Koko17.04.2019 7:11

[*]