Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°14°
14 maja 2019

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi
fot. pixabay

Dziećmi w wieku 6 i 7 lat zajmowali się pijani dorośli, podający się za ich rodzinę. „Ojciec”, „matka” i „wujek” mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę, około godziny 21.15 policjanci udali się na Aleję Piłsudskiego, parking stacji benzynowej, gdzie według zgłoszenia miał znajdować się nietrzeźwy mężczyzna, który opiekuje się dzieckiem.

Jak relacjonuje mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, przy myjni zauważono zataczającego się mężczyznę, który upadł na ziemię i miał problem wstać, a obok niego szedł chłopczyk. W rozmowie ustalono, iż mężczyzna jest wujkiem chłopca. Od 31-latka była mocno wyczuwalna woń alkoholu, bełkotliwa mowa, problemy z ustaniem na nogach o własnych siłach, oświadczył, że poszli razem na stację tylko po chrupki i już wracają do domu.

Mężczyzna powiedział, iż w domu czeka na nich ojciec dziecka, z którym wcześniej pił alkohol. Wraz z chłopcem i wujkiem mundurowi udali się do miejsca zamieszkania. Przed blokiem zastano rodziców, 34-letniego ojca i 31-letnią matkę. Kobieta oświadczyła, że jest trzeźwa i może zajmować się dziećmi, jednakże badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile. W mieszkaniu zastano 6-letniego chłopca, nieporządek, puste butelki i puszki po piwie.

- W trakcie wykonywania czynności przez policjantów, mężczyzna przyznał się, ze nie jest wujkiem chłopców a kobieta, że nie jest ich matką. Po przebadaniu na alkomacie udawany wujek i ojciec mieli prawie 2,5 promila alkoholu. Domniemany ojciec w trakcie rozmowy stawał się coraz bardziej agresywny, wymachiwał rękoma, miał pretensje do policjantów, że całą interwencją narobią mu problemów. Mężczyzna został pouczony o zachowaniu zgodnym z prawem, jednakże mężczyzna z upływem czasu stawał się coraz bardziej agresywny. Wobec 34-latka zastosowano środki przymusu bezpośredniego i założono kajdanki. Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodziny, a on sam został przewieziony do rodziców, aby to oni zaopiekowali się swoim nietrzeźwym synem - mówi mł. asp. Halina Semik.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie trzech samochodów  Zderzenie trzech samochodów

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
TPW14.05.2019 23:12

Tzw skutek uboczny 500+ to chory program, wspierać inteligentne społeczeństwo to wypłacać pieniądze na maksymalna ilość 3 dzieci od pierwszego począwszy! Ludzie na zakładali by film produkcyjnych! Kto jest w stanie wychować czasami 8 dzieci? Trzeba by porównać z normami ilości dzieci na opiekuna w placówkach takich jak żałobę, czy przedszkole! Widzę, że PiS za pieniądze podatników tworzy sobie ćwierć mózgów do głosowania, z drugiej strony czeka banda złodziei i szerzących degenerację społeczne, lewactwo? Oni udają ze się kłócą, ale im nigdy nie brakuje!

Janusz Nosacz 14.05.2019 17:15

Patology...

Lowerboj14.05.2019 13:17

@Gość Prawdziwy Polak katolik, of kors ;-)

Gość14.05.2019 11:25

Lowerboj, wyrośnie z niego prawdziwy Polak. Powtrzam prawdziwy, czyli taki, który płodzi dzieci, pobiera zasiłek z MOPS-u i nienawidzi obcych.

Agnieszka 14.05.2019 11:04

A co tu innego robić tu się nic nie dzieje nie ma gdzie wyjść w weekend jedynie zakupy zrobisz i to jest atrakcja to co się dziwić że ludzie pija

KAZ14.05.2019 9:13

To jest robota PISu

Radio Teheran14.05.2019 8:13

Zrobili sobie piknik rodzinny

Pokaż wszystkie opinie (9)