Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
14 maja 2019

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi
fot. pixabay

Dziećmi w wieku 6 i 7 lat zajmowali się pijani dorośli, podający się za ich rodzinę. „Ojciec”, „matka” i „wujek” mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę, około godziny 21.15 policjanci udali się na Aleję Piłsudskiego, parking stacji benzynowej, gdzie według zgłoszenia miał znajdować się nietrzeźwy mężczyzna, który opiekuje się dzieckiem.

Jak relacjonuje mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, przy myjni zauważono zataczającego się mężczyznę, który upadł na ziemię i miał problem wstać, a obok niego szedł chłopczyk. W rozmowie ustalono, iż mężczyzna jest wujkiem chłopca. Od 31-latka była mocno wyczuwalna woń alkoholu, bełkotliwa mowa, problemy z ustaniem na nogach o własnych siłach, oświadczył, że poszli razem na stację tylko po chrupki i już wracają do domu.

Mężczyzna powiedział, iż w domu czeka na nich ojciec dziecka, z którym wcześniej pił alkohol. Wraz z chłopcem i wujkiem mundurowi udali się do miejsca zamieszkania. Przed blokiem zastano rodziców, 34-letniego ojca i 31-letnią matkę. Kobieta oświadczyła, że jest trzeźwa i może zajmować się dziećmi, jednakże badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile. W mieszkaniu zastano 6-letniego chłopca, nieporządek, puste butelki i puszki po piwie.

- W trakcie wykonywania czynności przez policjantów, mężczyzna przyznał się, ze nie jest wujkiem chłopców a kobieta, że nie jest ich matką. Po przebadaniu na alkomacie udawany wujek i ojciec mieli prawie 2,5 promila alkoholu. Domniemany ojciec w trakcie rozmowy stawał się coraz bardziej agresywny, wymachiwał rękoma, miał pretensje do policjantów, że całą interwencją narobią mu problemów. Mężczyzna został pouczony o zachowaniu zgodnym z prawem, jednakże mężczyzna z upływem czasu stawał się coraz bardziej agresywny. Wobec 34-latka zastosowano środki przymusu bezpośredniego i założono kajdanki. Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodziny, a on sam został przewieziony do rodziców, aby to oni zaopiekowali się swoim nietrzeźwym synem - mówi mł. asp. Halina Semik.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje. Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.

Babcia wezwała policję na wnuka Babcia wezwała policję na wnuka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
TPW14.05.2019 23:12

Tzw skutek uboczny 500+ to chory program, wspierać inteligentne społeczeństwo to wypłacać pieniądze na maksymalna ilość 3 dzieci od pierwszego począwszy! Ludzie na zakładali by film produkcyjnych! Kto jest w stanie wychować czasami 8 dzieci? Trzeba by porównać z normami ilości dzieci na opiekuna w placówkach takich jak żałobę, czy przedszkole! Widzę, że PiS za pieniądze podatników tworzy sobie ćwierć mózgów do głosowania, z drugiej strony czeka banda złodziei i szerzących degenerację społeczne, lewactwo? Oni udają ze się kłócą, ale im nigdy nie brakuje!

Janusz Nosacz 14.05.2019 17:15

Patology...

Lowerboj14.05.2019 13:17

@Gość Prawdziwy Polak katolik, of kors ;-)

Gość14.05.2019 11:25

Lowerboj, wyrośnie z niego prawdziwy Polak. Powtrzam prawdziwy, czyli taki, który płodzi dzieci, pobiera zasiłek z MOPS-u i nienawidzi obcych.

Agnieszka 14.05.2019 11:04

A co tu innego robić tu się nic nie dzieje nie ma gdzie wyjść w weekend jedynie zakupy zrobisz i to jest atrakcja to co się dziwić że ludzie pija

KAZ14.05.2019 9:13

To jest robota PISu

Radio Teheran14.05.2019 8:13

Zrobili sobie piknik rodzinny

Pokaż wszystkie opinie (9)