Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 maja 2019

Dyrektor urzędu pracy "Pierwszy w działaniu"

Dyrektor urzędu pracy "Pierwszy w działaniu"
fot. PUP

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Andrzej Koba otrzymał honorowe odznaczenie, które przyznaje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Socjalnej Elżbieta Rafalska.

Odznaką Honorową Primus in Agendo Pierwszy w Działaniu wręczył dyrektorowi Wiceminister MRPiPS Stanisław Szwed 22.05.2019 r. podczas konferencji w Katowicach z okazji 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia.

Primus in Agendo jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym osobom fizycznym, organizacjom oraz instytucjom za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej oraz rodziny. Odznaka jest wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy osoby wyróżnionej, najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zostań specjalistą od fałszerstw. Praca czeka Zostań specjalistą od fałszerstw. Praca czeka

Kobiety mogą dostać 20 tys. zł Kobiety mogą dostać 20 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
tomek30.05.2019 16:40

Osoba która chodzi do doradcy zawodowego musi się tylko tłumaczyć. Pracę znajdzie sobie sama, a wyróżnienia dostaje PUP. Uważam że przynajmniej powinno być zmienione nazewnictwo i te panie nie powinny być określane jako doradca zawodowy.

Gość zołza z zofiówki 29.05.2019 18:54

Zabiorę głos w temacie -PUP .
Został stworzony dla urzędników i tylko im.
Daj im Panie zdrowia ,bo mojego szkoda!!!

Halszka29.05.2019 17:39

Oj oj "ciocia klocia " przeszkadza ci pani prezydent!!! Uszanuj to że została wybrana przez większość Jastrzębian !!!! Podobno PiS do dzisiaj się nie umie pozbierać że to nie od nich jest prezydent. Na szczęście ludzie się opamiętali i pogonili tą sitwę.

Zuzia 29.05.2019 1:23

Ale Wam zal dupe sciska :-)

Kamil28.05.2019 17:51

Hahahahaha

zuza28.05.2019 17:05

Powinien tego nie przyjować

Radio Teheran28.05.2019 14:21

"Ładny budynek. I co z nim będzie? Do rozbiórki?"

Przez 20 lat bedzie popadal w ruine po czym splonie.

Pokaż wszystkie opinie (17)