Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
31 maja 2019

W Dniu Dziecka bezpłatny basen w Zdroju

W Dniu Dziecka bezpłatny basen w Zdroju
fot. Adam Łukasik

W sobotę, 1 czerwca, na który przypada Dzień Dziecka, można wybrać się na basen w Zdroju za zupełną darmochę. Jest to oficjlane rozpoczęcie sezonu letniego.

W sobotę, od godziny 9:00 swoje podwoje otwiera kąpielisko „Zdrój”. W tym dniu będzie można skorzystać z atrakcji obiektu zupełnie za darmo. Oprócz tego dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Nie zabraknie gier, konkursów, słodkich upominków. A od godziny 12:00-16:00 kąpiącym się będzie przygrywać DJ StaylStan.

Warto wziąć swoich milusińskich w tym dniu na basen i zapewnić im Dzień Dziecka na sportowo, tym bardziej, że cała impreza jest bezpłatna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ceny biletów na kąpielisko "Zdrój" bez zmian Ceny biletów na kąpielisko "Zdrój" bez zmian

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość02.06.2019 11:05

Utrzymanie administracji mosiru a nie dobro mieszkańców.

gość02.06.2019 10:11

Dzieci w wieku szkolny NIE POWINNY w ogóle płacić za bilety wstępu na ten niby basenik. Ewentualnie należy go zlikwidować bo koszty obsługi i płac dla niby szefostwa są ogromne!!!

gość01.06.2019 5:40

Niech wejdą do tego bajorka pismaki z tego portalu wraz z kadrą kierowniczą urzędu miasta. Bajorko czynne ok 3. m-ce w roku, a koszty ogromne bo pbsługa i szefostwo bajorka płaceni są cały rok i otrzymują wielką kasę. Zamiast budować wówczas porządną krytą pływalnię to wydano około 25-30 milinów PLN za taki stawik. Zlikwidować to i bęą wielkie oszczędności!!!!!!!

Jo-ha--nys.31.05.2019 15:01

Lowerboj - Niech biorą przykład z kreatywnych władz Żor.

Lowerboj31.05.2019 10:09

@Jo-ha--nys. Nie wypisuj takich rzeczy. Chcesz, żeby przypadkiem przeczytał to ktoś z magistratu? Przecież taki jeden z drugim zejdzie na zawał, że mimo usilnych starań nic się w Jastrzębiu nie dzieje. Chcesz mieć kogoś na sumieniu? Zresztą jastrzębscy rajcy doskonale to wiedzą. No bo jak inaczej, skoro wielu z nich mieszka w Żorach

Jo-ha--nys.31.05.2019 8:46

W Żorach jest codziennie bezpłatny dla dzieci basen .Również darmowa komunikacja.W Jastrzębiu podobno bedą siać słoneczniki ?

Gość 31.05.2019 8:12

Haha dobre przy takiej temperaturze jest otwarty????????????

Pokaż wszystkie opinie (10)