Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
31 maja 2019

W Dniu Dziecka bezpłatny basen w Zdroju

W Dniu Dziecka bezpłatny basen w Zdroju
fot. Adam Łukasik

W sobotę, 1 czerwca, na który przypada Dzień Dziecka, można wybrać się na basen w Zdroju za zupełną darmochę. Jest to oficjlane rozpoczęcie sezonu letniego.

W sobotę, od godziny 9:00 swoje podwoje otwiera kąpielisko „Zdrój”. W tym dniu będzie można skorzystać z atrakcji obiektu zupełnie za darmo. Oprócz tego dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Nie zabraknie gier, konkursów, słodkich upominków. A od godziny 12:00-16:00 kąpiącym się będzie przygrywać DJ StaylStan.

Warto wziąć swoich milusińskich w tym dniu na basen i zapewnić im Dzień Dziecka na sportowo, tym bardziej, że cała impreza jest bezpłatna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sobota na piachu. Impreza na Witczaka Sobota na piachu. Impreza na Witczaka

Ceny biletów na kąpielisko "Zdrój" bez zmian Ceny biletów na kąpielisko "Zdrój" bez zmian

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość02.06.2019 11:05

Utrzymanie administracji mosiru a nie dobro mieszkańców.

gość02.06.2019 10:11

Dzieci w wieku szkolny NIE POWINNY w ogóle płacić za bilety wstępu na ten niby basenik. Ewentualnie należy go zlikwidować bo koszty obsługi i płac dla niby szefostwa są ogromne!!!

gość01.06.2019 5:40

Niech wejdą do tego bajorka pismaki z tego portalu wraz z kadrą kierowniczą urzędu miasta. Bajorko czynne ok 3. m-ce w roku, a koszty ogromne bo pbsługa i szefostwo bajorka płaceni są cały rok i otrzymują wielką kasę. Zamiast budować wówczas porządną krytą pływalnię to wydano około 25-30 milinów PLN za taki stawik. Zlikwidować to i bęą wielkie oszczędności!!!!!!!

Jo-ha--nys.31.05.2019 15:01

Lowerboj - Niech biorą przykład z kreatywnych władz Żor.

Lowerboj31.05.2019 10:09

@Jo-ha--nys. Nie wypisuj takich rzeczy. Chcesz, żeby przypadkiem przeczytał to ktoś z magistratu? Przecież taki jeden z drugim zejdzie na zawał, że mimo usilnych starań nic się w Jastrzębiu nie dzieje. Chcesz mieć kogoś na sumieniu? Zresztą jastrzębscy rajcy doskonale to wiedzą. No bo jak inaczej, skoro wielu z nich mieszka w Żorach

Jo-ha--nys.31.05.2019 8:46

W Żorach jest codziennie bezpłatny dla dzieci basen .Również darmowa komunikacja.W Jastrzębiu podobno bedą siać słoneczniki ?

Gość 31.05.2019 8:12

Haha dobre przy takiej temperaturze jest otwarty????????????

Pokaż wszystkie opinie (10)