Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°13°
11 czerwca 2019

I Jastrzębski Maraton Fotograficzny zakończony

I Jastrzębski Maraton Fotograficzny zakończony
fot. Aneta Czarnocka-Kanik

Marta Wesołowska, Natalia Chmielowiec i Michał Kaczorek – oto laureaci I Jastrzębskiego Maratonu Fotograficznego pod patronatem Olympus Polska.

W sumie w fotograficzne szranki stanęło 26 śmiałków, a rywalizację ukończyło 24. Jastrzębski Maraton Fotograficzny odbywał się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. Przez dwa dni uczestnicy wydarzenia rywalizowali nie tylko o wspaniałe nagrody, ale mierzyli się przede wszystkim ze swoją wyobraźnią, kreatywnością, pomysłowością i twórczym podejściem do zadawanych przez jurorów tematów. 4 zdjęcia – tylko tyle i aż tyle trzeba było wykonać, aby zostać właścicielem wspaniałego aparatu fotograficznego, lornetek, akcesoriów fotograficznych czy przepięknych toreb. 

Podczas maratonu uczestnicy mogli wypożyczać aparaty i obiektywy partnera strategicznego maratonu - Olympus Polska, pobawić się sprzętem oświetleniowym firmy Quadralite, podziwiać wystawę fotograficzną Marcina Dobasa wydrukowaną przez firmę Epson, zapoznać się z ofertą przepięknych albumów fotograficznych marki Artibo czy wziąć udział w wyjątkowym wieczorze autorskim jurorów: Przemysława Jakubczyka, Kuby Kaźmierczyka, Łukasza Bożyckiego, Patryka Erbetowskiego.

Wydarzenie organizowane było przez Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny „Niezależni” i zostało dofinansowane z budżetu miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość11.06.2019 13:31

@Radio Teheran Nie wiem, co ty masz w telefonie, bo ja g...a na pewno nie mam. Wiem, bo sam sprawdzałem ;-)

Ja tylko tak11.06.2019 10:18

Trochę nie fair , że osoby zarobkowo zajmujące się fotografią zabrały nagrody
To chyba chodziło o popularyzację fotografii ??
A to Polska właśnie !!!!

Gość11.06.2019 8:14

Wspaniała sprawa. Nauka techniki robienia zdjęć to nie taka oczywista sprawa w czasach, gdy każdy ma aparat w telefonie.

Radio Teheran11.06.2019 7:30

Można jakieś zdjęcia pokazać, czy tylko gadka szmatka?

@Gość
W telefonie masz g. a nie aparat.

Gość11.06.2019 6:18

Wznoszenie na piedestały sztuki robienia zdjęć, podczas, kiedy każdy ma aparat w swoim telefonie, to żenada.