Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 lipca 2019

Zaatakowała dzieci gazem pieprzowym

Zaatakowała dzieci gazem pieprzowym
fot. KMP Jastrzębie

W środę na osiedlu "Zofiówka" 68-letnia kobieta zaatakowała bawiące się na placu zabaw dzieci gazem pieprzowym. 

- Około godziny 18:30 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie od rodziców, których dzieci, bawiące się na placu zabaw, zostały zaatakowane przez 68-letnią kobietę gazem pieprzowym. Przybyli na miejsce policjanci zastali jastrzębiankę w domu, która przyznała się do winy. Tłumaczyła się, że dzieci były złośliwe w stosunku do niej - informuje mł. asp. Halina Semik z KMP.

7 pokrzywdzonych dzieci zostało przewiezionych do szpitala, 4 zostało poddanych dalszej hospitalizacji.

Jak mówi mł. asp. Halina Semik, kobiecie zostanie postawiony zarzut narażenia dzieci na utratę życia lub odniesienia ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 3 lat więzienia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy

Samochód potrącił rowerzystkę. Ranna w szpitalu Samochód potrącił rowerzystkę. Ranna w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (57)
Gość08.07.2019 13:08

Takie aniołki, a potrafią obrzucić bezdomnego kamieniami. Tak dobrze wychowane, a kiedy otworzą usta, to nawet bywalcom melin uszy więdną. Takie posłuszne, a wąchają klej i gaz do zapalniczek aż miło. Kiedy potrącą rowerem pieszego na chodniku, to ten może się dowiedzieć jaki jest stary i głupi. Czekam na zbiorową beatyfikację tych dzieci.

do Ktoś08.07.2019 12:20

Starsza pani jest winna, że broniła się przed dzieciakami, których nikt nie nauczył kultury. Czy rodzice są tacy sami? Nawet jak ta pani przesadziła, to widocznie obawiała się tej rozwrzeszczanej gromadki. Codziennie można napotkać takie małolaty gotowe skoczyć do gardła każdemu. Od przystanku autobusowego, poprzez centra handlowe, do skate parku. Wszędzie klnięcie, niewybredne żarty. Nikt na to nie reaguje. "Ktoś" też nie. Dlaczego?

Gość08.07.2019 11:07

te dzieciaki są winne, po co babcie zaczynały? Ojciec z matką nie umieją upilonwać tego, co mają. Wstyd!

Gość08.07.2019 8:44

W takim wypadku dzieci powinne się bronić. Babcia ma szczęście, że bęcek nie dostała.

pppoe08.07.2019 8:13

Starym dziadom z jastrzębia to wszystko przeszkadza. A było zabrać jej ten gaz i po oczach jej psiknąć jeszcze kopa staruchowi sprzedać.Będą łazić i uprzykszać wszystkim życie. W domach niech siedzą. A jak wszystko przeszkadza to na domek won!

Ktoś08.07.2019 0:14

ale mnie śmieszą niedoinformowani ludzie którzy siedzą i się prują ze to wina dzieci które tylko siedziały na ławce obok pomniku grając na telefonach i rozmawiając gdyż starsza pani jakże broniąca swego honoru ahha wyskoczyła z krzaka psikajac ich od tylu z zaskoczenia tym gownem BRAWO DLA TEJ STARSZEJ PANI KTÓRA PRZECIEŻ TYLKO BRONIŁA SWOJEGO HONORU ORAZ LUDZI KTÓRZY JEJ TEGO GRATULUJĄ pomyślcie czasem dzieci nigdy jej nie widziały na oczy może raz jak robiła chore akcje w autobusie no wiec siedząc plecami do niej i nie widząc jej jak mogły się z niej śmiać !? ???????

Ktoś08.07.2019 0:10

Tak bardzo mnie śmieszą niedoinformowane osoby które teraz siedzą i się prują ze dzieci się naśmiewały z niej ???? przecież dzieci siedziały obok przystanku na ławce grały na telefonach i rozmawiały gdy jakże broniąca swego honory pani wyskoczyła od tylu i zaczęła ich psikac chodź nawet dzieci się z niej nie śmiały bo były odwrócone plecami do niej

Ktoś08.07.2019 0:07

byk nie udzielaj się jak nie jesteś w temacie! Dzieci siedziały na ławce obok pomnika porozumień Jastrzębskich grały na telefonach a nagle jakiś babsztyl wyskoczył z krzaków od tylu ich wziął i zaczął psikac tym gownem po czym jak dzieci zaczęły uciekać zszokowane jednej dziewczynce która nie dostała tym pokazała środkowy palec i zaczęła beszczelnie się śmiać z płaczących dzieci !

byk07.07.2019 20:12

Zapewne bachory naśmiewały się z kobiety. Juz nie raz byłem świadkiem, jak dzieciarnia źle sie odnosiła do osób starszych. Śmiejac się np. że chodzi z laska itd. Teraz dzieciarnia nie wychowana tylko rodziców winić.

Gość07.07.2019 13:40

Starsza pani ma swoje racje i wyjawi je na policji.

Pokaż wszystkie opinie (57)