Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 lipca 2019

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby
fot. picabay

Mimo wakacji wandale nie próżnują. Jedną z ich ulubionych „zabaw” jest niszczenia wiat przystankowych. W ostatnim czasie miały miejsce dwie takie sytuacje.

Jedna z takich sytuacji  związana była z rozbitą szybą wiaty przystankowej przy Al. Jana Pawła II, a druga z przesypem kontenera przy ul. Broniewskiego. Powiadomione przez dyżurnego Straży Miejskiej odpowiednie służby doprowadziły teren do pożądanego stanu.

Straż Miejska apeluje, aby wszelkie zauważone na terenie miasta nieprawidłowości, również te dotyczące ładu i porządku, prosimy zgłaszać pod nr tel. 32 4785 290 lub alarmowy 986.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy

Dzikie wysypiska są jastrzębskim problemem Dzikie wysypiska są jastrzębskim problemem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
;) 23.07.2019 19:19

Jak czytam te komentarze ze służby śpią to mam ochotę łeb takiemu ukręcić co to pisze sam jesteś nikim i tylko obrażać w internecie potrafisz ale nie daj Boże ktoś by go skrzywdził to pierwszy dzwoni bo on taki biedny nie winny niech Pan policjant coś zrobi
Dlaczego przez cała noc się palą lampy a co w nocy maja chodzić po ciemku ludzie? Kolejna mądra osoba się znalazła jest mi wstyd za takich ludzi
SERDECZNIE NIE POZDRAWIAM ??

mamy dosyć17.07.2019 22:34

Przecież są kamery. Nieczynne? Dlaczego nikt nie przyjeżdża po 22-tej na skate park. Wrzaski, piski, szybkie starty samochodów, to codzienność. Dlaczego przez całą noc palą się się lampy. Są tu kamery a dyżurny SM nic nie widzi? Powiadomieni policjanci przyjeżdżają za późno żeby dopaść tych, którzy zakłócają spokój. Codziennie powinni tu przyjechać i oduczać hałasujących, pijących wrzeszczących. Po co powiadamiać. Lepiej pogonić ich przez mieszkających w pobliżu.

Gość17.07.2019 21:04

Jastrzębie jest ewenementem syfiarskiej nieprawidłowości. Traktując to jako zgłoszenie, proponuję zacząć od granic miasta.

dyrektor jss17.07.2019 20:01

a policja sobie kawe pije na dolnym na stacji paliw i to pieoooli

R17.07.2019 16:39

No tak bo SM zamiast pilnować tak zwanych wandali to zaglądają psą w dupe gdzie który się wysra i do ukarania właścicieli są pierwsi a jak zobaczą wandali to sami stają pod siebie i nawet nie podejdą bohaterzy po co te śmieci w Jastrzębiu w Żorach tego dziadostwa dawno się pozbyli i pieniądze zainwestowali w co innego ale jak widać naszą Pani H...n lubi zbędne wydatki

Zielona17.07.2019 16:33

Kilkukrotnie dzwonione do naszych nierobów z SM na ćwierć inteligentną młodą damę, która ma "hodowlę psów" - w bloku hahaha a wieczorami przesiaduje z psami na placu zabaw koło przedszkola na zielonej... Dzieci sie później bawią w siuśkach i kupkach jej pupili ale najważniejsze, że plac zabaw zamykany furtką i pieski nie uciekną mogą pobiegać samopas, a i piasek ostatnio wymienili na świerzutki. Nieprzytomny od alkoholu jegomość leżał 3 dni z rzędu na trawce SM interwencję podjęła po 3 dniach i dwóch godzinach od trzeciego telefonu także jeżeli kogoś złapią na demolowaniu czegokolwiek to należy im mosiężny pomnik postawić!

Daro 17.07.2019 16:05

tak się Bawi Tak się Bawi Jastrzębie !!!!!!

Leszek17.07.2019 14:28

SM jest tam gdzie są nie potrzebni .

Janusz Tracz 17.07.2019 13:34

karac wysokimi grzywnami to sie oducza

Zirytowana17.07.2019 12:45

Przecież podobno Jastrzębie jest miastem monitorowanym więc gdzie jest ta nasza straż miejska.Dowalają się do tych ,którzy się nie postawią a wandali się boją

Pokaż wszystkie opinie (16)