Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
22 lipca 2019

Zatrzymał sprawcę kolizji. Kobieta rozpłakała się ze "szczęścia"

Zatrzymał sprawcę kolizji. Kobieta rozpłakała się ze "szczęścia"

Jastrzębski policjant będąc po służbie zatrzymał sprawcę kolizji drogowej, który uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowana widząc jak mundurowy doprowadza zbiegłego kierowcę, w celu ustalenia okoliczności zdarzenia, „rozpłakała się ze szczęścia”.

- W piątek około godziny 12.00 st. sierż. Adam Toman z wydziału ruchu drogowego, jadą ulicą Zieloną, zauważył jak kierujący samochodem alfa romeo, najechał na tył pojazdu opel astra. Widział, jak uczestnicy umawiają się, aby zjechać na parking, jednakże, gdy kierująca udała we wskazane miejsce, młody mężczyzna odjechał w kierunku ulicy Podhalańskiej. Stróż prawa nawet przez chwilę, się nie zastanawiał, natychmiast podjął pościg za pojazdem osobowym - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Uciekiniera udało się zatrzymać na ulicy Granicznej. Policjant wytłumaczył 29-latkowi, jakiego czynu, się dopuścił. Mężczyzna, nie był w stanie logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Poszkodowana kobieta „rozpłakała się ze szczęścia”, widząc jak policjant, wraz ze sprawcą zdarzenia wrócili na miejsce kolizji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
R. E24.07.2019 17:08

Mężczyzna bez honoru. Wstyd.

mobil24.07.2019 15:07

Pierwsze co to telefon i fota tablicy rejestracyjnej a później możemy się umawiać na zjazd z drogi.

Profos23.07.2019 21:31

Brakuje w tej historii tylko tego że policjant zakochał się w kobiecie i żyli długo i szczęśliwie hehe

Jan23.07.2019 13:37

Straszny żal mi takich nawet nie wiem jak ich nazwać - KAZ 11.10 może czas do lekarza !?!?

Koko23.07.2019 11:33

Ten łeb powinien odpowiadać jak za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Skoro ucieka to był pijany i do paki z nim.

KAZ23.07.2019 11:10

Rozpłakałem się ze szczęścia.

Jan23.07.2019 8:51

Brawo kolejny przykład na to jakich Policjantów mamy w Jastrzębiu !!!!!