Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 sierpnia 2019

Uwaga! Utrudnienia drogowe

Uwaga! Utrudnienia drogowe
fot. pixabay

W związku z tym, że przez teren naszego miasta przejedzie wyścig Tour de Pologne kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami na drogach.

Wjazd kolarzy do Jastrzębia przewiduje się około godziny 16:30, zależnie od tempa wyścigu.  Kolumna wjedzie do naszego miasta ul. Pszczyńską od strony Pniówka/Krzyżowic i skieruje się na Drogę Główną Południową, następnie opuści miasto przez ul. Połomską w kierunku Połomii.

 Utrudnień należy spodziewać się na ul. Pszczyńskiej, Niepodległości, Rybnickiej, Pochwacie, Połomskiej i na obwodnicy - Drodze Głównej Południowej. Trasa zostanie zamknięta mniej więcej 10 minut przed przejazdem wyścigu, natomiast drogi będą otwierane natychmiast po jego przejeździe. Prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby zabezpieczające drogę i przygotowanie się na utrudnienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Śmierć na trasie wyścigu Tour de Pologne Śmierć na trasie wyścigu Tour de Pologne

Tour de Pologne w Jastrzębiu. Po południu zobaczymy kolarzy Tour de Pologne w Jastrzębiu. Po południu zobaczymy kolarzy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
do Tour de Pologne - pomyśl05.08.2019 22:04

Prawie godzinę później niż zakładano. Ale co zwykłemu Kowalskiemu można życie utrudnić żeby pan X sobie zrobił reklamę.
Następny przykład jak jesteś celebrytą i p[o pijaku rozwalisz pół miasta to tylko starczy przepraszam i po sprawie. Ale jak jesteś zwykłym Kowalskim i przekroczysz o 5km/h to masz minimum 100zł i 2 punkty no chyba że się zapytasz pana z drogówki czemu taki problem to masz zagwarantowane 8 lat w pierdlu.
Taki kraj.

Cała prawda05.08.2019 20:55

@Tour de Pologne - pomyśl

"komentarze są również uważnie czytane przez ewentualnych inwestorów. Ilu zrezygnowało"

Obawiam się, że nie tyle komentarze, co niewybredne logo i tego typu cuda na kiju skutecznie ich zniechęciło.

Pomijam zupełnie drobny fakt szkód górniczych i braku zaangażowania ze strony ludzi z magistratu. Amen.

Tour de Pologne - pomyśl05.08.2019 20:23

Przejechali bez dużego zakłócenia w ruchu. Około 16:30 niema już dużego ruchu. Wielu przejeżdżających, którzy zostali zatrzymani, z ciekawością obejrzeli grupę kolarską. Malkontentom i zwykłym złośliwcom należy się wyjaśnienie. Pokazanie obwodnicy Jastrzębia jest bardzo istotnym wydarzeniem. Dla oglądających w telewizorze, jest to ważna informacja. Miasto ma szeroką wygodną obwodnicę z której zapewne można się dostać do dowolnego punktu miasta. Ważne skrzyżowania to ronda. Łatwy dojazd do autostrady też jest ważną informacją.
Źle jest, gdy komentujący nie wykazują się wyobraźnią. To wstyd dla miasta. Zwłaszcza, że komentarze są również uważnie czytane przez ewentualnych inwestorów. Ilu zrezygnowało z myśli; "A może tam zainwestować? " i wtedy przychodzi im smutna myśl. "Z takimi ludźmi jak komentujący nie warto rozmawiać, bo mają jakieś problemy z sobą. Nie będą potrafili przyjmować argumentów, upierając się przy swoich nielogicznych myślach". Znam z powodu mojej pracy, ludzi chcących inwestować. Nie w Jastrzębiu. Wszędzie.Tak właśnie myślą. Przy dużych inwestycjach chcą ominąć wszystkie trudności, żeby zarobić na inwestycji a nie stracić.

Sjz05.08.2019 17:10

Czy naprawde trzeba utrudniac zycie calemu miastu tylko po to zeby ktos mogl sobie na rowerku pojezdzic ?? Prawdziwej pracy niech sie chwyca a nie ludzi draznia

Gość05.08.2019 13:12

To pakuję w te pędy zabrany swego czasu w mój prywatny leasing leżak z OWN i rezerwuję miejsce widokowe.

Dżordż05.08.2019 7:30

Czyli na czas przejazdu Jastrzebie sparaliżowane.

Znafca temató05.08.2019 6:33

Dlaczego nie nastąpi przejazd najbardziej reprezentacyjnym wiaduktem w tej upadającej osadzie górniczej, hm?

Gość05.08.2019 6:03

I znowu wątpliwa frajda dla garstki fanatyków ma obyć się kosztem utrudnienia życia dla reszty społeczeństwa.

Pokaż wszystkie opinie (8)