Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 sierpnia 2019

Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie

Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po zeszłotygodniowym odbiciu w górę na Giełdzie Papierów Wartościowych akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, inwestorzy mogli mieć nadzieję, że będzie lepiej. Niestety w poniedziałek akcje znowu straciły na wartości.

Na wczorajszej sesji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie najbardziej stracił tzw. WIG górnictwo, odnotował spadek o 31. proc. Był to najniższy wskażnik od września 2016 roku. Akcje JSW zaliczyły jedną z najwyższych obniżek - 7,49 proc, co daje cenę akcji na poziomie 33, 08 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Ponad 3 tys. górników wyzdrowiało w JSW Ponad 3 tys. górników wyzdrowiało w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
gość17.08.2019 13:29

Nie dziwne...

Ddfgg17.08.2019 11:48

Co mnie akcje obchodza?! Wazne zeby placili na czas wyplate. Niech akcje sa i po 1 zl .

:(16.08.2019 0:43

Prawda jest taka że ta spółka nie panuje nad kosztami!!! Setki nowych biurokratów do utrzymania i 2 biura w Warszawie. Za Zagórowskiego w Warszawie zatrudniona była 1 osoba i tłuste koty miałczały że to niepotrzebnie!!! Dziś są w złotych tarasach 2 biura i sztab ludzi. Jakoś to kociakom nie przeszkadza. Zapytajcie o koszty Warszawki wtedy i teraz to się przekonacie. Do tego multum doradców! DRAMAT!!!

do: Gość Dziś o 0:3114.08.2019 17:52

Nie spałeś, znudzony emerycie i coś ci się pomieszało. Rząd PO nie kupowała węgla od Rosji. Oni wiedzieli, że kupowanie tego węgla, to szybka droga do uzależnienia się i zamykania naszych kopalń. Węgiel jest nam potrzebny do wytwarzania energii elektrycznej. Rosja pokazała wielokrotnie jak się zachowuje gdy od niej coś zależy. Ukraina zna to bardzo dobrze. Zakręcanie kurków z gazem w sezonie zimowym to nad wyraz "przyjacielskie" posunięcie. PiS kupuje na potęgę węgiel od Rosji. Niszczy nasze górnictwo i płaci w tak bardzo potrzebnej Rosji walucie. PiS fantastycznie wspiera nasz rozpad i Rosyjskie zyski.

Gość14.08.2019 6:14

@JSW

A co to za dobra jastrzęska firma, która sterowana jest z Warszawy, daje w pierwszej kolejności zatrudnienie mieszkańcom z okolicznych miast i gmin, ale szkody górnicze pozostawiając w granicach Jastrzębia-Zdroju?
Teraz żaden inny nowy inwestor się nie pojawi, bo nikt nie będzie ryzykował postawienia fabryki na szkodach.

Gość14.08.2019 0:31

Ta...bo za PO nie kupowali węgla z Rosji. Za darmo dostawaliśmy bo rudy z Putinem na molo się do...ga...da..li

JSW13.08.2019 20:22

To konsekwencja kupowania węgla w Rosji i na Ukrainie. Popierajcie dalej rząd, który z premedytacją nas niszczy, a akcje znikną z rynku. Mamy dobrą jastrzębską firmę. To co płaci miastu daje nam rozwój. Gdy padną nie będzie już tak radośnie. Myślcie, działajcie zamiast popierać to co nas zamierza zniszczyć.

Gość13.08.2019 15:58

Jak będą po 3 zeta, to za tydzień będzie na minusie i będziesz musiał dopłacać z kieszeni.

Deuter13.08.2019 15:52

Kogo to obchodzi w razie czego skarb państwa nam pomorze,bez paniki

Gość13.08.2019 13:40

@Jontek

Nie bój żaby. Premię będą wypłacać tylko w akcjach JSW. No to się chłopie obłowisz, że normalnie zazdroszczę.

Pokaż wszystkie opinie (21)