Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
13 sierpnia 2019

Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie

Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po zeszłotygodniowym odbiciu w górę na Giełdzie Papierów Wartościowych akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, inwestorzy mogli mieć nadzieję, że będzie lepiej. Niestety w poniedziałek akcje znowu straciły na wartości.

Na wczorajszej sesji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie najbardziej stracił tzw. WIG górnictwo, odnotował spadek o 31. proc. Był to najniższy wskażnik od września 2016 roku. Akcje JSW zaliczyły jedną z najwyższych obniżek - 7,49 proc, co daje cenę akcji na poziomie 33, 08 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przekazała 150 tys. zł na zakup inkubatora JSW przekazała 150 tys. zł na zakup inkubatora

Akcje JSW spadły poniżej 20 zł. Najniżej od 3 lat Akcje JSW spadły poniżej 20 zł. Najniżej od 3 lat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
gość17.08.2019 13:29

Nie dziwne...

Ddfgg17.08.2019 11:48

Co mnie akcje obchodza?! Wazne zeby placili na czas wyplate. Niech akcje sa i po 1 zl .

:(16.08.2019 0:43

Prawda jest taka że ta spółka nie panuje nad kosztami!!! Setki nowych biurokratów do utrzymania i 2 biura w Warszawie. Za Zagórowskiego w Warszawie zatrudniona była 1 osoba i tłuste koty miałczały że to niepotrzebnie!!! Dziś są w złotych tarasach 2 biura i sztab ludzi. Jakoś to kociakom nie przeszkadza. Zapytajcie o koszty Warszawki wtedy i teraz to się przekonacie. Do tego multum doradców! DRAMAT!!!

do: Gość Dziś o 0:3114.08.2019 17:52

Nie spałeś, znudzony emerycie i coś ci się pomieszało. Rząd PO nie kupowała węgla od Rosji. Oni wiedzieli, że kupowanie tego węgla, to szybka droga do uzależnienia się i zamykania naszych kopalń. Węgiel jest nam potrzebny do wytwarzania energii elektrycznej. Rosja pokazała wielokrotnie jak się zachowuje gdy od niej coś zależy. Ukraina zna to bardzo dobrze. Zakręcanie kurków z gazem w sezonie zimowym to nad wyraz "przyjacielskie" posunięcie. PiS kupuje na potęgę węgiel od Rosji. Niszczy nasze górnictwo i płaci w tak bardzo potrzebnej Rosji walucie. PiS fantastycznie wspiera nasz rozpad i Rosyjskie zyski.

Gość14.08.2019 6:14

@JSW

A co to za dobra jastrzęska firma, która sterowana jest z Warszawy, daje w pierwszej kolejności zatrudnienie mieszkańcom z okolicznych miast i gmin, ale szkody górnicze pozostawiając w granicach Jastrzębia-Zdroju?
Teraz żaden inny nowy inwestor się nie pojawi, bo nikt nie będzie ryzykował postawienia fabryki na szkodach.

Gość14.08.2019 0:31

Ta...bo za PO nie kupowali węgla z Rosji. Za darmo dostawaliśmy bo rudy z Putinem na molo się do...ga...da..li

JSW13.08.2019 20:22

To konsekwencja kupowania węgla w Rosji i na Ukrainie. Popierajcie dalej rząd, który z premedytacją nas niszczy, a akcje znikną z rynku. Mamy dobrą jastrzębską firmę. To co płaci miastu daje nam rozwój. Gdy padną nie będzie już tak radośnie. Myślcie, działajcie zamiast popierać to co nas zamierza zniszczyć.

Pokaż wszystkie opinie (21)