Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
5 września 2019

Jastrzębianie startują z listy Lewicy do Sejmu

Jastrzębianie startują z listy Lewicy do Sejmu
fot. wikipedia

Kolejni jastrzębianie znaleźli się na listach kandydatów do Sejmu i Senatu. Tym razem będą reprezentować barwy Komitetu Wyborczego Lewica.

Komitet Wyborczy Lewica, który tworzą następujące ugrupowania: Sojusz Lewicy Demokratycznej, Razem oraz partia Wiosna, przedstawił swoich kandydatów do Sejmu. Wśród nich znaleźli się również jastrzębianie. Na 5 miejscu jest - Piotr Urbańczyk, członek związku zawodowego w JSW, lokalny aktywista, pomaga osobom starszym. Na miejscu 13 - Agnieszka Korbel, prezes Stowarzyszenia Działań Kulturalnych, Edukacyjnych i Ekologicznych „Wzrastaj”. Na 18 -  miejscu znajduje się Jarosław Ligas,  samorządowiec, radny dwóch kadencji, działacz społeczny i prawnik (zgłoszony przez Wiosnę).

Lewica mocno stawia na ekologię, ochronę środowiska. Opowiada się za świeckim państwem. Popiera związki partnerskie dla osób tej samej płci. Chce likwidacji umów śmieciowych oraz tanich leków.

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Kto zdobył najwięcej głosów w Jastrzębiu? Kto zdobył najwięcej głosów w Jastrzębiu?

Jastrzębie będzie mieć dwóch posłów: Gadowskiego i Matusiaka Jastrzębie będzie mieć dwóch posłów: Gadowskiego i Matusiaka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Xxx08.09.2019 23:37

Gdzie 2 się bije Lewica wygrywa

Jest wybór 07.09.2019 22:18

Na wybory trzeba iść. Głosujcie jak Wam serce podpowiada. Lewica jest ok

gość07.09.2019 8:50

Jarek Ligas to już etatowiec, startuje wszędzie i bez żadnych efektów, wiadomo, że nie ma szans. Ma jednak chłop aspirację i wiecznie startuje. Taki wszechstronnie wykształcony i zawsze niezastąpiony - hehe. Niech się cieszy, że dali mu fajną pracę i po ok. roku już nią znudzony?

Albo Albo 07.09.2019 8:47

W Jastrzębiu nie ma już innej opcji. Albo jesteś z Hetman, albo z Matusiakiem. Reszta to przystawki.

Krzysiek W. 06.09.2019 20:48

Ligas dziwnym trafem tu trafił. Ostatnio zakochany w Matusiakach byl mocno.

Bezradna06.09.2019 13:24

Motowidlo w 2014 poparł hetman, ale wtedy PO rządziła w kraju. Po 2015 radar polityczny tadzia zmienił częstotliwość. To oczywiście dalej lewica, ale już bliższa PIS. I co można myśleć o politykach? Co można myśleć o szreku i innych jemu podobnych?

Gość06.09.2019 13:09

Tak właśnie a kolega tadzia bawił się w harcerza z dziewczynkami harcerkami dokładnie je pilnując.naiwni naiwni

Pokaż wszystkie opinie (26)