Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
10 lutego 2020

Powstała drużyna Kidawy-Błońskiej w Jastrzębiu

Powstała drużyna Kidawy-Błońskiej w Jastrzębiu
fot. materiały wyborcze

Alina Chojecka została jastrzębskim pełnomocnikiem wyborczym kandydatki na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Tym samym kampania wyborcza na najwyższy urząd w państwie.

Poseł Krzysztof Gadowski poinformował, że na terenie naszego miasta powstała drużyna Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która będzie wspierać ją w czasie kampanii wyborczej na urząd prezydenta państwa.

- Mamy nadzieję, że pani Kidawa-Błońska przyjedzie do Jastrzębia i przedstawi nam swój program wyborczy. Powie, co ma do zaoferowania Polakom i jednocześnie naszym mieszkańcom. Uważamy, że ma bardzo dobry program dla kraju i będziemy przekonywać do jej poparcia podczas majowego głosowania - mówił poseł.

Pełnomocnik wyborczy kandydatki Alina Chojecka zaapelowała do mieszkańców o czynne włączenie się w kampanię wyborczą.

- Każdy z nas może złożyć swój podpis popierający kandydatkę i zachęcić swoich znajomych, przyjaciół, aby również to uczynili. O tym, gdzie można złożyć podpis, w jaki sposób włączyć się we wspólne działania, można dowiedzieć się wysyłać e-maila pod adres: kidawa2020jastrzebie@gmail.com

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy samorządy dadzą się podporządkować władzy? Czy samorządy dadzą się podporządkować władzy?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (66)
Marr14.02.2020 10:04

Popisuje się dwoma rękami

Dana13.02.2020 16:25

Jastrzębie to nie Puck. Niech przyjedzie i zaraz ją z wizytą zabrać na zakład przerobczy tam jej kobiety pokażą do ilu lat powinny pracować.

Dareq12.02.2020 19:40

Papier jest cierpliwy i przyjmie wszystko nawet podpis poparcia dla tej kandydatki lecz obserwując jej zachowanie oraz wypowiedzi czy też nieudolne komentowanie przez nią spraw bieżących pozwala stwierdzić jedno - wstyd że się ją popierało pozostanie z nami na zawsze

Real 12.02.2020 10:43

Co to znaczy podporządkować się władzy. Nikt nikogo nie niewoli. Kasę od władzy centrum biorą i ta jest ok ????. Samorząd ma dbać i dobrze gospodarzyć, a nie politykierkwac. Do roboty, a wszelki bojówki niech zajmą się pożyteczną dla miasta robotą i pokażą co potrafią.

Lokator 12.02.2020 8:20

Ta pani i jej otoczka pokazała w Pucku na co ja stać wstyd

s&d szczepionkowy faszyzm12.02.2020 0:13

Co za beton... Olejcie tych żołnierzy platformy i zastępy Kaczyńskiego.
Chcecie zmiany bez kontynuacji okrągłego stołu?
Dajcie szansę Bosakowi. Tyle i aż tyle.

Ktoś 11.02.2020 23:50

Bo chce kupić ten apartament dziwoląg przy Pulnocnej jak wygra wybory

Tępy ryl11.02.2020 22:29

Komedia jabłońska

Wasabi11.02.2020 20:20

Cokolwiek byleby nie Duduś!!!

w.w.11.02.2020 17:19

WYNOCHA ZE SLASKA!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (66)