Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 maja 2020

Policyjny pościg ulicami miasta

Policyjny pościg ulicami miasta

27-letni mieszkaniec Jastrzębia nie dość, że jechał z nadmierną prędkością, to jeszcze nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli za nim w pościg.

Młody mieszkaniec Jastrzębia pędził ulicą Podhalańską. Na widok mundurowych, którzy nakazali się mu zatrzymać postanowił dodać gazu i uciec. Policjanci natychmiast zaczęli ścigać BMW. Policjanci ustalili dane kierowcy i zatrzymali go. 

- Zatrzymany pirat drogowy tłumaczył stróżom prawa, że nie zatrzymał się do kontroli z uwagi na obawę utraty dowodu rejestracyjnego. Jastrzębianinowi zatrzymano prawo jazdy, a za niezatrzymanie do kontroli drogowej oraz popełnione wykroczenia odpowie przed sądem - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja przypomina, że kierowca, kierowca, który świadomie zmusi policjantów do pościgu i nie zatrzyma się, pomimo nadawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, popełnia przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia. Sąd obligatoryjnie zakaże mu prowadzenia pojazdów na okres minimum 3 lat.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pogoń wywiadowców za motocyklistą Pogoń wywiadowców za motocyklistą

Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony? Nocne pobicie przed pubem. Poszkodowany jest zakażony?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Endzi06.05.2020 7:28

Od czasu jak kilka miesięcy temu podano tu całkiem inna wersję wydarzen niz miala miejsce w rzeczywistości, juz nigdy nie uwierze w "bohaterskie" czyny naszej policji. W raportach bzdury, żeby tylko pochwalic sie osiagnieciami.

Lokator 05.05.2020 16:48

W USA łeb by mu odstrzelili prawo jest prawem .

yoda05.05.2020 16:45

Jakoś nie jestem zaskoczony marką pojazdu ????

dysydent05.05.2020 12:20

Bujdy na resorach. Nikt go nie zatrzymał a ustalili dane po to by jeden z patroli czekał na niego pod domem a on sam zwiał dwóm ścigającym patrolom a potem zadzownił na policję gdzie się aktulanie znjajuduje i tym samym wielce go zatrzymali.

>> <<<<Munkof05.05.2020 11:09

No i git

ola 05.05.2020 10:29

kara musi byc.