Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
29 maja 2020

Przychodnia zamknięta z powodu koronawirusa

Przychodnia zamknięta z powodu koronawirusa
fot. freepik

Jastrzębska przychodnia znajdująca się na osiedlu Przyjaźń została zamknięta do odwołania z powodu koroanwirusa.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej znajdujący się przy ulicy Rymera nie przyjmuje pacjentów. Przychodnia została zamknięta z powodów epidemiologicznych. Pacjenci potrzebujący kontaktu z lekarzem mogą zwrócić się o nią w innej placówce, najbliżej miejsca zamieszkania bez konieczności składania deklaracji.

Jak informuje jastrzębski magistrat, w przychodni stwierdzono koronawirusa i do czasu przeprowadzenie dezynfekcji oraz wprowadzenia innych rozwiązań zabezpieczających pacjentów, jest ona nieczynna. Nieoficjalnie mówi się, że test na obecność koronawirusa u jednego z pracowników personelu medycznego wykazał wynik dodatni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa Górnicy oddają krew i ratują chorych na wirusa

Prezydent Hetman zakażona koronawirusem Prezydent Hetman zakażona koronawirusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (43)
Ela12.06.2020 19:36

Tak sie konczą wizyty domowe.

Antończyk Marcin06.06.2020 10:01

Widać że niektórzy komentujący pomylili przychodnie. Jeżeli ktoś z personelu zachorował, to prawdopodobnie TY DROGI pacjęcie go ZARAZIŁEŚ, kiedy pojawiłeś sie w przychodni :). Pozdrowinia dla całego personelu i nie przejmujcie sie tymi bzdurnymi komentarzami.

Gosc04.06.2020 21:25

Mam nadzieję że szybko przychodnia będę otwarta, bo lekarstwa mi się kończą a na pewno nie będę chodzić po innych lekarzach. To p. Warlewscy postawili mnie na nogi i funkcjonuje .i tylko im wierzę. Kochani życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Greg04.06.2020 20:35

Nie wiecie jak długo będzie tam zamknięte mam dość łażenia do innych przychodni i proszenia sie żeby ktoś pisał stałe leki.

kaja01.06.2020 20:50

Jaki tu miły hejt sie znalazł;) szczególne żale jakiejś zazdrosnej baby :)pozdrawiam nick Pacjentka:) idz kobieto na spacer i przestać bzdury wypisywac ;)

Lokator 01.06.2020 8:45

Ale jesteście ludzie wredni ....jak możecie tak obrażać personel medyczny przecież ci ludzie specjalnie sie nie zarazili a wy taki hejt robicie napewno personel czyta te komentarze i napewno jest im bardzo przykro a ten pacjent 82 to jakiś pojeb

Gosc31.05.2020 9:55

Do pacjenta 82 chyba piszesz o innej przychodni. Ta przychodnia z otwartym sercem dla pacjentów. P. Warlewscy, p. Katarzyna i Ewelina to ludzie z powołaniem

Przyjaźń30.05.2020 21:34

Jedna z najlepszych przychodni w Jastrzębiu. P.Ewelina i Katarzyna bardzo miłe, dwie pozostałe....panstwo Warlewscy lekarze z powołania nie zostawia pacjenta bez pomocy.

Pacjentka30.05.2020 21:21

Moszczenickie plotkarki dawno bym zwolniła gdybym była ich szefem. Po wsi roznoszą. Zdrowia życzę lekarzowi i pielęgniarce .

Do Ako30.05.2020 17:39

lekarze na wysokim poziomie TAK ! ale dwie pielęgniarki w tej przychodni pozostawiają wiele do życzenia , sfochowane ,z nieprzyjemnymi odzywkami do pacjenta , a do tego plotkary.

Pokaż wszystkie opinie (43)