Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 czerwca 2020

Niewielki przyrost zakażonych górników

Niewielki przyrost zakażonych górników
fot. UM jastrzebie

Ostatnie wyniki badań górników jastrzębskich kopalń przynoszą coraz mniej informacji o kolejnych zakażonych. Ostatni przyrost wyniósł 9 osób.

W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej potwierdzono do tej pory 3849 przypadków zarażenia koronawirusem. W Pniówku jest to 1596 osób, 1180 osób w Ruchu Zofiówka, 385 w kopalni Jastrzębie-Bzie, 279 osób w kopalni Budryk, 405 w Ruchu Borynia oraz 4 w Ruchu Szczygłowice. Na kwarantannie przebywają 162 osoby. Do dziś potwierdzono 1195 przypadków wyzdrowienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy JSW straci miliony złotych? Czy JSW straci miliony złotych?

"Nie oczerniaj górnika". Apelują włodarze miast  [video] "Nie oczerniaj górnika". Apelują włodarze miast [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Frajtak26.06.2020 23:57

Co należy zapamiętać przed wrzuceniem karty do głosowania. Przede wszystkim grzechy pis-u: kłamstwa, okradanie spółek skarbu państwa, nepotyzm, hipokryzję, chronienie księży pedofilów, chronienie neofaszystów, demontaż armii, afera SKOK, GetBack, afera radomska, działanie na szkodę kraju, ośmieszanie Polski, negowanie nauki, powrót do średniowiecza, działanie na szkodę kraju z mafią rydzykową, ukrywanie przestępczej działalności rydzyka, demoralizacja społeczeństwa, zniszczenie szkolnictwa , przewodnia rola kaczej bandy, łamanie konstytucji, niesprawiedliwe traktowanie samotnych rodziców, wykluczenie społeczne i wiele innych

T.W_Budryk24.06.2020 21:15

NIE MA ŻADNYCH BADAŃ

Incognito24.06.2020 18:20

Jak dla mnie to jedna wielka ściema, tylko teraz wielce podają w mediach ile to umarło na rzekomą "korone" lub ile jest "chorych"
Gdzie najwieksza umieralnosc narazie jest na grype. A po drugie warto poczytać o Grupie Bilderberg! Którzy ustalaja wszystko co sie dzieje na świecie..... a my jesteśmy tylko marionetkami od zwyklego obywatela do polityka, itd....

Pracownik24.06.2020 12:25

W TVP 3 Katowice w Aktualnościach mówili że wszyscy z kop. Budryk mieli zrobione wymazy. Jest to nieprawda bo połowa pracowników jest bez badań.

Ania24.06.2020 12:09

Niewielki bo wstrzymali badania!!!!!

Paullo24.06.2020 11:33

Znajomy zrobił test ten sam co na kopalni prywatnie w ten sam dzień i z kopalni wyszedł dodatni a prywatnie ujemny ,i co to za testy te kopalniane jakas sciema totalna i porażka .

Galus24.06.2020 9:57

Na budryku połowa pracowników miała wymazy a reszta już mieć ich nie będzie bo jak tłumacza testów zabrakło...

antek24.06.2020 8:47

Żeby pokazać na arenie międzynarodowej spadek krzywej zachorowań wystarczy ograniczyć ilość przeprowadzanych testów.
Ale cholera jak to zrobić?
Ktoś nakupował miliony wątpliwej jakości testów i musi je sprzedać.
A kto je kupi?
Na pewno nie prywatny przedsiębiorca.
Resztę proszę sobie samemu dopisać.

Mir24.06.2020 7:47

I nie będzie wymazow dla 2 tury te badania to tylko ściema dla mediów pierwsze wyniki przyszły na SMS a po drugim wymazie zginęły nawet firma która przeprowadzał te wymazy nie potrafi odpowiedzieć na pytanie co z wynikiem z drugiego wymazu i zwalaja na sztab kryzysowy JSW a kto to jest chyba każdy ma prawo wiedzieć jaki miał wynik pie.... One oszuści

Panicz24.06.2020 3:27

Najsmieszniejsze to to, ze kiedy ogloszono ograniczenia i jeszcze nie bylo nikogo zakazonego w okolicy, to ludzie w maseczkach po domu chodzili, Wyjscie na spacer traktowane bylo jak zamach na rodzine i sasiadow, a teraz wielu ludzi choruje: codzienne zakupy, odwiedziny znajomych, spotkania, ludzi w domu ciezko zastac. Jak slysze, ze to gornicy choruja, to sie pytam, a czy gornicy to nie sasiedzi i mieszkancy Jastrzebia?

Pokaż wszystkie opinie (23)