Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
3 grudnia 2020

Szybkie terminy badań w szpitalu

Szybkie terminy badań w szpitalu
fot. WSS 2 Jastrzębie

Jastrzębski szpital zachęca pacjentów do zgłaszania się do wykonania gastroskopii. Mimo pandemii są szybkie terminy wykonania badania. Można zadbać o zdrowie jeszcze przed świętami.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu dysponuje nowoczesną pracownią endoskopową wyposażoną w trzy videogastroskopy służące do wykonywania gastroskopii. Jest to badanie oceniające stan górnego odcinka przewodu pokarmowego. Dzięki niemu lekarz może zobrazować i ocenić zmiany w obrębie przełyku, żołądka i dwunastnicy.

- Jeżeli posiadacie państwo skierowanie na takie badania, można zapisać się na jego wykonanie w naszym szpitalu. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer 32 47 84 388 Zapraszamy, terminy są bardzo szybkie! - zaprasza Marcelina Kowalska, rzecznik szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Medycy z Jastrzębia odznaczeni za pracę w czasie pandemii Medycy z Jastrzębia odznaczeni za pracę w czasie pandemii

Odwiedziny pacjentów tylko w szczególnych sytuacjach Odwiedziny pacjentów tylko w szczególnych sytuacjach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
długowłosa blond07.12.2020 9:24

do gość nie martw się wyczyszczą rurkę czy tu czy tam rurka wejść ma

Gość03.12.2020 12:59

Ale w przychodni lekarz powie, pan dobrze wygląda, jest pan przed20, 30, 40.Niemożliwe żeby pan był chory. Skierowania nie wystawi. Będzie niezadowolony, że przyszedłem i głowę mu zawracam, jeszcze krzyczy.Cały problem w lekarzach w przychodni. O TAKIEJ SYTUACJI MÓWI SIĘ W SZPITALACH I JEST TO PRAWDA.Dadać należy, że wiele chorób nie daje oczywistych objawów. Pozostają prywate przychodnie specjalistyczne. Wszystkie badania od 100 do 1000 zł zrobią na drugi dzień.

Gość03.12.2020 7:36

Gastroskopię już miałem. Przydałaby się kolonoskopia. Czy w tym celu używa się tego samego przyrzadu?