Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
BS Kredyt bez gwiazdek
3 grudnia 2020

Szybkie terminy badań w szpitalu

Szybkie terminy badań w szpitalu
fot. WSS 2 Jastrzębie

Jastrzębski szpital zachęca pacjentów do zgłaszania się do wykonania gastroskopii. Mimo pandemii są szybkie terminy wykonania badania. Można zadbać o zdrowie jeszcze przed świętami.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu dysponuje nowoczesną pracownią endoskopową wyposażoną w trzy videogastroskopy służące do wykonywania gastroskopii. Jest to badanie oceniające stan górnego odcinka przewodu pokarmowego. Dzięki niemu lekarz może zobrazować i ocenić zmiany w obrębie przełyku, żołądka i dwunastnicy.

- Jeżeli posiadacie państwo skierowanie na takie badania, można zapisać się na jego wykonanie w naszym szpitalu. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer 32 47 84 388 Zapraszamy, terminy są bardzo szybkie! - zaprasza Marcelina Kowalska, rzecznik szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto przekazało sprzęt dla szpitala Miasto przekazało sprzęt dla szpitala

Szpital znosi  testy na COVID przed przyjęciem na oddział Szpital znosi testy na COVID przed przyjęciem na oddział

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
długowłosa blond07.12.2020 9:24

do gość nie martw się wyczyszczą rurkę czy tu czy tam rurka wejść ma

Gość03.12.2020 12:59

Ale w przychodni lekarz powie, pan dobrze wygląda, jest pan przed20, 30, 40.Niemożliwe żeby pan był chory. Skierowania nie wystawi. Będzie niezadowolony, że przyszedłem i głowę mu zawracam, jeszcze krzyczy.Cały problem w lekarzach w przychodni. O TAKIEJ SYTUACJI MÓWI SIĘ W SZPITALACH I JEST TO PRAWDA.Dadać należy, że wiele chorób nie daje oczywistych objawów. Pozostają prywate przychodnie specjalistyczne. Wszystkie badania od 100 do 1000 zł zrobią na drugi dzień.

Gość03.12.2020 7:36

Gastroskopię już miałem. Przydałaby się kolonoskopia. Czy w tym celu używa się tego samego przyrzadu?